pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Angielski w tłumaczeniach. Mów pełnymi zdaniami (+ CD)

autor:

Adam Urban

Dane szczegółowe:
Wydawca: Preston Publishing
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 195x255 mm
EAN: 9788364211492
ISBN: 978-83-6421-149-2
Data: 2016-03-29
Cena wydawcy: 44.90 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

"Angielski w tłumaczeniach. Mów pełnymi zdaniami" to idealna książka dla tych, którzy w praktyczny i naturalny sposób chcą nauczyć się płynnie mówić po angielsku używając ciekawych konstrukcji językowych. Z pomocą tej książki poznasz mechanizm ich działania, w efektywny sposób je przećwiczysz oraz szybko i skutecznie przyswoisz. Dzięki nowej metodzie nauki sprawdzisz swoją wiedzę, dowiesz się, gdzie popełniasz błędy i szybko je wyeliminujesz, zyskując tym samym swobodę w umiejętności mówienia.

Rozdziały poukładane są według konstrukcji zawierających zdania złożone, tj. tryby warunkowe, użycie wish, zdania czasowe, celowe, przyczynowe, kontrastowe i wiele innych. Urozmaicisz język używany na co dzień, wbogacisz swoje wypowiedzi oraz nauczysz się w efektywny sposób łączyć zdania. Każdy rozdział to wyjaśnienie zasad użycia poszczególnych zagadnień oraz zbiór zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedziami i ćwiczeniami.

Na płycie CD (mp3) znajduje się ponad 6-godzinny kurs audio. Pozwoli Ci on ćwiczyć rozumienie ze słuchu, wymowę i umiejętność mówienia w każdej wolnej chwili.

Książka ta to skuteczne repetytorium dla osób, które chcą rozbudować swoje umiejętności językowe oraz swobodnie używać ciekawych konstrukcji w codziennych wypowiedziach. Skorzystają z niej maturzyści, osoby przygotowujące się do egzaminów, jak również Ci, którzy chcą usystematyzować wiedzę i sprawdzić swoje umiejętności językowe.

Podręcznik „Angielski w tłumaczeniach. Mów pełnymi zdaniami (+ CD)” - oprawa miękka - Wydawca: Preston Publishing.