pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Angielski w tłumaczeniach Gerund & Infinitive

autor:

Adam Urban

Dane szczegółowe:
Wydawca: Preston Publishing
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 253x196 mm
EAN: 9788364211676
ISBN: 978-83-6421-167-6
Data: 2017-11-20
Cena wydawcy: 44.90 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Wznieś się wyżej niż jesteś i naucz się wyrażać bardzo precyzyjnie, oryginalnie i efektownie - w sposób bliższy native speakerowi. Dzięki temu repetytorium zgłębisz wiedzę o angielskim czasowniku w jego trzech postaciach: Gerund, Infinitive oraz Participle. Możesz po nie sięgnąć, jeżeli jesteś na poziomie średniozaawansowanym lub zaawansowanym (B1-C2).

Ta książka otworzy Ci oczy na angielski czasownik i pokaże jego liczne oraz praktyczne zastosowania. Zrozumiesz każdą jego postać, dzięki czemu wyeliminujesz błędy i zyskasz swobodę mówienia. To jedyna książka na rynku z tak analitycznym podejściem do teorii i praktyki angielskiego czasownika. Nie jest ona powszechnie znana co skutkuje częstymi błędami popełnianymi przez Polaków. Nie zdajemy sobie bowiem sprawy, że angielski bezokolicznik posiada cztery aspekty, podobnie jak czasy. W tej książce znajdziesz też odpowiedź na wątpliwości, kiedy bezokolicznik jest lepszy od gerunda, a gerund od bezokolicznika.

Dzięki tej książce:
- dowiesz się, jakie są konsekwencje użycia błędnej formy czasownika
- poznasz różnicę pomiędzy imiesłowem angielskim i polskim z końcówką -ący
- poznasz różnorodne zagadnienia językowe, w praktyczny sposób je przećwiczysz oraz szybko i skutecznie przyswoisz
- urozmaicisz język używany na co dzień, a dzięki nowej metodzie nauki w prosty i przyjemny sposób sprawdzisz swoją wiedzę
Książka jest kolejną ze znanej już serii W tłumaczeniach. Autor tego podręcznika, Adam Urban, specjalista w nauczaniu gramatyki angielskiej, przeprowadzi Cię przez logicznie ułożone rozdziały. Każdy z nich to wyjaśnienie zasad użycia poszczególnych zagadnień oraz odpowiednio dobrane zdania do tłumaczenia wraz z odpowiedziami i ćwiczeniami.

Na dołączonej płycie CD (mp3) znajduje się ponad 6-godzinny kurs audio. Pozwoli Ci on ćwiczyć rozumienie ze słuchu, wymowę i umiejętność mówienia w każdej wolnej chwili.

You can t afford to miss reading this book.

Podręcznik „Angielski w tłumaczeniach Gerund & Infinitive” - oprawa miękka - Wydawca: Preston Publishing.