pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Angielski bez tajemnic 100 pułapek językowych

autor:

Adam Urban

Dane szczegółowe:
Wydawca: Preston Publishing
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788366384064
ISBN: 978-83-6638-406-4
Data: 2019-11-13
32.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis podręcznika:

Niektóre słowa wydają Ci się tak podobne, że nie widzisz między nimi różnicy? Mylisz during z while, suit ze suite, a who z whom? Wkrótce pozbędziesz się podobnych kłopotów!
Jeśli często wahasz się, której z dwóch podobnych angielskich konstrukcji lepiej użyć, koniecznie sięgnij po ten poradnik. Ta książka rozwiewa wątpliwości, jakie nasuwa zastosowanie popularnych angielskich wyrazów i konstrukcji o zbliżonych funkcjach, znaczeniach lub brzmieniu.

Na to praktyczne kompendium składa się 100 rozdziałów. W każdym z nich znajdziesz omówienie jednego zagadnienia, które jest pułapką językową, zwłaszcza dla Polaków. Dzięki tym wyjaśnieniom unikniesz typowych błędów. Opisane są codziennym językiem, nieco gawędowym i często z przymrużeniem oka; pełno w nich ciekawostek i obrazowych przykładów, więc na pewno lektura Cię nie znuży.

To niezbędne narzędzie wszystkich adeptów języka angielskiego: uczniów i studentów, osób przygotowujących się do matury i egzaminów językowych, a także tych, którzy posługują się nim na co dzień - w pracy czy w kontaktach osobistych.

- Niezbędna pomoc w skutecznej i płynnej komunikacji.

- Przydatne porady i zrozumiałe wskazówki.

- Setki pobudzających wyobraźnię przykładów z komentarzami.

- Wciągające, klarownie wyjaśnione ciekawostki.

- Praktyczne ćwiczenia z kluczem odpowiedzi.

Wgłębiaj się w niuanse języka angielskiego i mów bezbłędnie!

Podręcznik „Angielski bez tajemnic 100 pułapek językowych” - oprawa miękka - Wydawca: Preston Publishing. Cena 32.89 zł. Zapraszamy na zakupy!