pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zuzanna. Powieść o uzdrawianiu serca

Autor książki:

Emilia Litwinko

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374829373
ISBN: 978-83-7482-937-3
Data: 2018-11-24
16.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Poruszająca powieść o tęsknocie za prawdziwym szczęściem i miłością!
Życie Zuzanny wygląda na bardzo udane. U jej boku stoi przystojny mężczyzna, ma dwójkę zdrowych dzieci, a dobre zarobki męża pozwalają jej wieść życie na wysokim poziomie. Okazuje się jednak, że tak naprawdę Zuzanna robi dobrą minę do złej gry. Niespodziewany małżeński kryzys, połączony z problemami finansowymi i rodzinnymi podważa wątłą wiarę Zuzanny we własne siły i odbiera jej nadzieję na jakąkolwiek pozytywną zmianę, a niezabliźnione rany z przeszłości utrudniają jej podjęcie walki o samą siebie i o swoje szczęście. Spotkanie ze szkolnymi koleżankami, wydające się nic nieznaczącym epizodem, niespodziewanie sprowadza jednak lawinę zdarzeń, która nieodwracalnie przeobraża rzeczywistość nie tylko Zuzanny, lecz także całego jej otoczenia...

Zuzanna to wzruszająca opowieść o tym, że życiowe lawiny Bóg wywołuje nie tylko po to, by wyrównać wyboiste ścieżki ludzkich losów, lecz także po to, by łaską, która wraz z tymi lawinami spływa, na nowo ożywić pozbawione wiary, nadziei oraz miłości serca.

Emilia Litwinko - absolwentka Politechniki Gdańskiej, żona kochającego męża, mama trójki dzieci; autorka wydanych przez Wydawnictwo e SPe książek Opowieści pajączka, Opowieści kornika, Opowieści mrówki i Opowieści Gwiazdeczki oraz Anioł Stróż i Babcia, a także Różańca dla matek w trudnej i zagrożonej ciąży. Nieustannie zachwycona miłością - tą mniejszą, ludzką, i tą Największą, Jedyną i Wieczną - oraz zafascynowana macierzyństwem i możliwościami, jakie ono ze sobą niesie.

Książka "Zuzanna. Powieść o uzdrawianiu serca" - Emilia Litwinko - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2018 r. Cena 16.07 zł. Zapraszamy na zakupy!