pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Gomer i Zuzanna

Autor książki:

Anna Krysztofek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 110x180 mm
EAN: 9788372569448
ISBN: 978-83-7256-944-8
Data: 2010-08-19
9.80  10.50  0.7 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Codziennie podejmujesz decyzje – te mniej i bardziej ważne. Każda z nich kieruje Twoje życie na jedyny, niepowtarzalny tor. Dobre i złe wybory szkicują Twoją przyszłość. Miłość, zdrada, porzucenie – tak, znasz je wszystkie, a jeśli nie to na pewno poznasz kiedyś ich smak. One są wpisane w los człowieka. Czy jednak każda zdrada prowadzi do porzucenia, a miłość do szczęścia? Czym jest wierność i co pozwala przy niej trwać? Są to pytania trudne i nie ma na nie jednej odpowiedzi, bo ludzie w różny sposób doświadczają dobra, szczęścia, miłości i zupełnie inaczej reagują na cierpienie, zdradę i ból.


Historia Gomer i Zuzanny to dwie - zupełnie inne, spośród wielu możliwych, odpowiedzi na postawione pytania. Kolejne, po Hagar, bohaterki biblijne uświadamiają nam jak odmienne bywa myślenie i realizowanie miłości jak różne może być przyjmowanie lub odrzucanie wierności.
Podobnie jak Hagar – Gomer i Zuzanna, choć odległe Czytelnikowi ze względu na czas, w którym żyły, pozostają bliskie Mu ze względu na myślenie, odczuwanie i kobiecą wrażliwość. Przeczytaj tę maleńką książeczkę i przekonaj się czy jesteś zmysłowa, zraniona jak Gomer czy stateczna, rozsądna jak Zuzanna. A może ta schematyczna charakterystyka bohaterek wcale nie jest prawdziwa...

Książka "Gomer i Zuzanna" - Anna Krysztofek - oprawa miękka - Wydawnictwo Pomoc. Misjonarzy Krwi Chrystusa. Książka posiada 96 stron i została wydana w 2010 r. Cena 9.80 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Szukaj mnie wśród lawendy. Zuzanna. - okładka książki

Szukaj mnie wśród lawendy. Zuzanna. Tom 1

Agnieszka Lingas-Łoniewska
Żona na pełen etat - okładka książki

Żona na pełen etat

Agata Przybyłek
Małżeństwo z odzysku - okładka książki

Małżeństwo z odzysku

Agata Przybyłek
Ogród Zuzanny. Tom 2. Odważ się - okładka książki

Ogród Zuzanny. Tom 2. Odważ się kochać

Justyna Bednarek, Jagna Kaczanowska
Galopem po szczęście. Tom 1 - okładka książki

Galopem po szczęście. Tom 1

Justyna Bednarek, Jagna Kaczmarek