pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
»
»
»
Zrozumieć mężczyznę
książka:

Zrozumieć mężczyznę

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biały Wiatr
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788364818301
ISBN: 9788364818301
Data: 2015-06-10
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Zrozumieć mężczyznę - opis wydawcy:

Oto inspirujący dialog mądrej kobiety i mądrego mężczyzny. Ich rozmowy uchylają rąbka tajemnicy wewnętrznego świata mężczyzny. Ten obszerny krajobraz obejmuje zarówno kwestie relacji z samym sobą, z ojcem i matką, z życiowymi partnerkami, z dziećmi. Dotyka sfery pracy, zdrowia, seksualności i życiowego spełnienia. Autorzy z wdziękiem, humorem i dojrzałością odkrywają wyzwania stojące przed mężczyznami w różnym wieku oraz pokazują możliwości rozwoju i radzenia sobie w różnych sytuacjach.

Mówi się, że współczesny świat zdominowany jest przez mężczyzn i przez męskie podejście do wielu kluczowych spraw, zaś kobiety muszą domagać się należnej im pozycji - i w dużej mierze taka jest prawda. Ale prawdą jest też, że mężczyzna JEST wrażliwy, czuje, myśli i ma swój bogaty wewnętrzny świat, o którym - z racji wychowania, tradycji czy przyjętych norm - często nie potrafi lub nie chce mówić.

Tak czy owak lektura tej książki przyda się i kobietom i mężczyznom. Kobietom, aby zrozumiały, że ON poza siłą i kamienną twarzą ma też emocje, przemyślenia, lęki i swoje własne niepewności, choć rzadko się nimi dzieli. Natomiast mężczyźni - mamy taką nadzieję - czytając o sobie, odczują ulgę, że w końcu ktoś wie, ktoś rozumie, a wyrażenie tego i bycie wysłuchanym czy zrozumianym, jest możliwe. A może wtedy będzie łatwiej żyć, być razem, kiedy ona na siłę nie pyta, nie domaga się, a on mówi tyle ile potrzebuje, spokojny, że i tak jest zrozumiany.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!
Renata Arendt-Dziurdzikowska, Benedykt Peczko - autor m.in.:
Co z tym światem? Seria: Wieża - okładka książki
Co z tym światem? Seria: Wieża Babel Wojciech Eichelberger, Renata Arendt-Dziurdzikowska;
Mężczyzna też człowiek - okładka książki
Mężczyzna też człowiek Wojciech Eichelberger, Renata Arendt-Dziurdzikowska;
Siedem boskich pomyłek - okładka książki
Siedem boskich pomyłek Wojciech Eichelberger, Renata Arendt-Dziurdzikowska;
Wtorek, 19 Marca 2019 roku.