pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Złoty krąg ruletki. Sekrety pokonania koła...
Książki »
Tytuł książki:

Złoty krąg ruletki. Sekrety pokonania koła...

Autor książki:

Frank Scoblete

Dane szczegółowe:
Wydawca: Cinderella
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 150x230 mm
EAN: 9788391551400
ISBN: 83-915514-0-7
Data: 2005-03-23
22.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ruletka jest najpopularniejszą grą hazardową na świecie. Faktycznie, jej popularność wciąż rośnie, głównie w Ameryce, gdzie nowi gracze w kolejnych kasynach odkrywają ekscytujące i kuszące uroki tej gry. Nigdy przedtem w historii nie było tylu graczy ani tylu kół do ruletki. Jednak niewiele książek z dziedziny gier hazardowych poświęconych było wyłącznie ruletce. Aż do dzisiaj. Zloty krąg ruletki - Sekrety pokonania kota... to pierwszy fachowy podręcznik dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się jak grać w ruletkę, a przede wszystkim, jak w nią wygrać. Po raz pierwszy w formie książkowej. Frank Scoblete, największy autorytet w dziedzinie gier, ujawnia stosowane i zazdrośnie strzeżone przez profesjonalistów sekrety pokonania tej pozornie niepokonanej gry. Krok po kroku, precyzyjnie i przystępnie Frank wyjaśnia, jak na dłuższą i krótszą metę zdobyć przewagę nad kasynem podczas gry w ruletkę. Pokazuje, jak znaleźć, przeanalizować i wykorzystać niedoskonałe koła, jak również potencjalne sygnatury krupierów. Jego Podwójny Dynamit, zawierający strategię Dużych Numerów i Sektorów, to prosta w zastosowaniu, ale mogąca zrujnować kasyno strategia, wykorzystująca, podczas krótkiej gry, błędy w pracy krupierów oraz kół ruletki. Zabawne i pomysłowe rady Franka pomogą czytelnikom nakłonić krupierów, aby umieszczali kulkę w obstawianych numerach. Frank pokazuje również, jak zarobić na szczęściu innych graczy oraz jak stosować strategie zmniejszające ryzyko i zwiększające przyjemność gry. Autor wyjaśnia różnice pomiędzy strategiami planszowymi i strategiami koła i uczy jak unikać związanych z nimi pułapek. Przy każdej z przedstawionych strategii można znaleźć rady dotyczące zarządzania pieniędzmi podczas gry. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak pokonać koło ruletki, ta książka jest dla Ciebie. Zawiera ona ponad 10000 wyników spisanych z rzeczywistych kół ruletki, dzięki którym można samemu przeanalizować opisane strategie! "Frank Scoblete stanie się dla gier hazardowych tym, czym Hoyle dla gier w karty: piszącym autorytetem!" - Dr Marvin Karlins, autor felietonów na temat gier oraz książki Psyching Out Las Vegas Frank Scoblete jest niewątpliwie jednym z największych autorytetów w dziedzinie gier hazardowych. Best Blackjack i Break the One-Armed Bandits to dwa z pięciu bestsellerów jego autorstwa. Frank pisze dla wielu znanych wydawnictw, a jego stałe felietony "Frankly Speaking" ukazuj ą się w wielu publikacjach w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie. Frank Scoblete mieszka w Nowym Jorku wraz z żoną i dwoma synami.

Książka "Złoty krąg ruletki. Sekrety pokonania koła..." - Frank Scoblete - oprawa miękka - Wydawnictwo Cinderella. Cena 22.34 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Spis treści:

Podziękowania i słowo wstępne
1. Ruletka: kiedy? gdzie? dlaczego?
2. Zakłady w ruletce
3. Strategie i systemy planszowe
4. Większa przyjemność, mniejsze ryzyko: epikurejski „Gland" Martingale i Adrenotrendy - systemy zakładów wewnętrz- nych w ruletce
5. Złote numery: jak wygrać (z kasynem) w ruletkę?
6. Podwójny Dynamit: DUŻE numery i sektory
7. Jednorożce ruletki: sector shooting i dealer signatures
8. Kameleon: jak naśladować wybrańców fortuny?
9. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ruletce (no, prawie wszystko)
10. Ruletka w liczbach
11. Numery z tego samego koła
12. Podsumowanie i polecane lektury
Słowniczek
Indeks
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Strategia szachowa - okładka książki

Strategia szachowa

Dawid Bronstein
Opętania. Historie prawdziwe - okładka książki

Opętania. Historie prawdziwe

Warren Ed, Warren Lorraine, Chase Robert David
Księga pięciu kręgów - okładka książki

Księga pięciu kręgów

Miyamoto Musashi
Szachy. Mój pierwszy podręcznik - okładka książki

Szachy. Mój pierwszy podręcznik

Halasz Ferenc, Geczi Zoltan