pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zdrowie w smaku. Niezwykłe rośliny ze zwykłych roślin

Dane szczegółowe:
Wydawca: REA
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 440 s.
Wymiar: 210x260 mm
EAN: 9788379931613
ISBN: 978-83-7993-161-3
Data: 2016-06-09
47.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka poświęcona wykorzystaniu popularnych, łatwo dostępnych, dzikich roślin, do przygotowywania zdrowych, smacznych, a zarazem wyrafinowanych potraw.

Znajdziemy tu opowieści o roślinach, które warto wykorzystać w kuchni, ich smakach, walorach odżywczych i oddziaływaniu na nasz organizm.

Dowiemy się w jakich porach roku je zbierać oraz w jaki sposób zachowywać ich walory na dłużej. Co robić, aby je mieć w kuchni niezależnie od sezonu zbiorów, czyli jak suszyć, kwasić, kisić, smażyć i nastawiać nalewki.

Grażyna i Jarek Uścińscy prowadzą wspólnie restaurację Moonsfera w Warszawie.

Grażyna angażuje się również w szkolenia dla hoteli i restauracji, a przede wszystkim dla nauczycieli i uczniów szkół gastronomicznych. Jej kursy i pokazy cieszą się niezwykłym powodzeniem w całym kraju.

Drugą wielką pasją Grażyny jest ogród. O roślinach wie prawie wszystko i potrafi tę wiedzę doskonale wykorzystać w kuchni. Swoimi doświadczeniami chętnie i umiejętnie dzieli się z innymi, czego ten poradnik jest najlepszym przykładem.

Jarek z kolei uwielbia gotować, posiada też niezwykłą umiejętność - tworzy wspaniałe, autorskie receptury na wyjątkowe dania. Każde z nich to prawdziwe arcydzieło sztuki kulinarnej. Zarządza restauracją i podobnie jak Grażyna, prowadzi liczne szkolenia dla firm oraz warsztaty gotowania. Jest prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni. Nadzoruje przygotowania polskiej ekipy narodowej do udziału w międzynarodowych konkursach.

Książka "Zdrowie w smaku. Niezwykłe rośliny ze zwykłych roślin" - Grażyna Uścińska, Jarosław Uściński - oprawa twarda - Wydawnictwo REA. Książka posiada 440 stron i została wydana w 2016 r. Cena 47.72 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.