pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zasady zarządzania jakością
Tytuł książki:

Zasady zarządzania jakością

Autor książki:

Katarzyna Szczepańska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 284 s.
Wymiar: 176x250 mm
EAN: 9788378148357
ISBN: 978-83-7814-835-7
Data: 2020-06-05
38.35  40.21  1.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zasady zarządzania jakością - Katarzyna Szczepańska - opis książki:

Celem niniejszej publikacji jest przedstawienie w perspektywie zarządczej teoretycznych i praktycznych podstaw różnych klasyfikacji zasad zarządzania jakością oraz uporządkowanej ich charakterystyki. Cel został sformułowany na podstawie wieloletniego doświadczenia autorki w projektowaniu oraz wdrażaniu zarówno systemu, jak i koncepcji zarządzania jakością w polskich przedsiębiorstwach, z którego wynika między innymi, że opracowanie koncepcji zarządzania jakością w organizacji jest determinowane przyjętymi zasadami, a przede wszystkim ich rozumieniem. Stanowi to o różnicy między koncepcjami zarządzania jakością w organizacjach. Cel uzasadniony jest również potrzebami dydaktycznymi wynikającymi z programu kształcenia studentów na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej.
Książka jest adresowana zarówno do studentów, doktorantów, słuchaczy studiów podyplomowych, pracowników naukowo-dydaktycznych szkół wyższych, jak i praktyków zajmujących się zarządzaniem jakością w przedsiębiorstwach przemysłowych, usługowych i handlowych, w tym konsultantów. Szczególnym adresatem jest kadra zarządzająca organizacjami (w tym w sektorze non-profit), w których jest wdrażana lub doskonalona koncepcja zarządzania jakością.

Książka „Zasady zarządzania jakością” - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej. Książka posiada 284 stron i została wydana w 2018 r. Cena 38.35 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zasady zarządzania jakością"
Katarzyna Szczepańska - autor m.in.:
Podstawy zarządzania jakością - okładka książki
Podstawy zarządzania jakością Katarzyna Szczepańska;
Podstawy zarządzania procesami - okładka książki
Podstawy zarządzania procesami Katarzyna Szczepańska, Marek Bugdol (red.);
Produkty podobne:
HR Business Partner - okładka książki
HR Business Partner Grzegorz Filipowicz