pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
»
»
»
Zarządzanie wynagrodzeniami. Zestaw narzędzi
książka:

Zarządzanie wynagrodzeniami. Zestaw narzędzi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 328 s.
EAN: 9788326482274
ISBN: 9788326482274
Data: 2015-04-07
pozycja niedostępna

Zarządzanie wynagrodzeniami. Zestaw narzędzi - opis wydawcy:

Książka stanowi praktyczny przewodnik tworzenia i wdrażania innowacji w zakresie systemów wynagradzania. Dla każdego z głównych obszarów zarządzania wynagrodzeniami zaproponowano narzędzia w postaci kwestionariuszy i list kontrolnych. Przeprowadzone z ich wykorzystaniem ankiety pomagają w analizie systemów wynagradzania i kontekstu ich funkcjonowania, jak również pozwalają diagnozować problemy, planować programy rozwojowo-wdrożeniowe, szacować ryzyko i ocenić skuteczność wynagradzania. Narzędzia zostały tak skonstruowane, by zapewniać duży wybór instrumentów. Można je modyfikować i dostosowywać do konkretnej sytuacji i własnych potrzeb.

Narzędzia obejmują takie zagadnienia, jak: - ocena wynagradzania, - strategia wynagrodzeń, - wynagrodzenia całkowite, - zarządzanie ryzykiem w zakresie wynagradzania, - wartościowanie stanowisk pracy, - analiza rynku, - zarządzanie płacą zasadniczą, - elementy wynagrodzenia uwarunkowane sytuacyjnie, - programy premiowe, - wynagradzanie kierownictwa, - wynagrodzenia w firmach międzynarodowych, - świadczenia pracownicze, - waloryzacja płac, - ewaluacja systemu wynagradzania.

Instrumenty te mogą stosować zarówno wewnętrzni specjaliści do spraw ZZL, jak i zewnętrzni konsultanci zatrudnieni w celu stworzenia systemów wynagrodzeń lub ich oceny.

Publikacja zawiera kwestionariusze i listy kontrolne dostępne w wersji elektronicznej na stronie www.zarzadzanie-wynagrodzeniami-zestaw.abc.com.pl po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Materiały te można modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb organizacji.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!
Michael Armstrong, Ann Cummins - autor m.in.:
Zarządzanie wynagrodzeniami - okładka książki
Zarządzanie wynagrodzeniami Michael Armstrong;
Piątek, 22 Marca 2019 roku.