pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Zarządzanie informacją publiczną w jednostkach samorządu terytorialnego
»
»
książka:

Zarządzanie informacją publiczną w jednostkach samorządu terytorialnego

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Opolskiego
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 167x240 mm
EAN: 9788373955639
ISBN: 978-83-7395-563-9
Data: 2014-01-31
Cena wydawcy: 35.70 złpozycja niedostępna

Zarządzanie informacją publiczną w jednostkach samorządu terytorialnego - Dusan Bogasov - opis książki:

W niniejszej monografii każdy rozdział zawiera propozycje uporządkowania definicyjnego opisywanych zjawisk, a ze względu na multidyscyplinarność poruszonych zagadnień wykorzystano różne metody badawcze w poszczególnych rozdziałach. Metody te, zdaniem autora, w rezultacie dają syntetyczny obraz i pozwalają na wyciągnięcie wniosków obejmujących całość zagadnień.

Celem praktycznym monografii może być zwrócenie uwagi decydentom odpowiedzialnym za funkcjonowanie informacji publicznej w Polsce na możliwości pozwalające na bardziej sprawne zarządzanie tą informacją, poprzez wskazanie podstawowych błędów w dotychczasowych praktykach. Główne wnioski wynikające z przeprowadzonych analiz mogą stanowić propozycję do dalszych badań, jak również zachęcić do udoskonalania syntetycznego miernika jakości stron BIP. Niniejsza praca, z całą pewnością, nie jest klasycznym podręcznikiem, ale może być wykorzystana również w celach dydaktycznych na różnych kierunkach, takich jak ekonomia, zarządzanie, gospodarka przestrzenna, dziennikarstwo, ale przede wszystkim na studiach podyplomowych z zarządzania administracją publiczną.

Książka „Zarządzanie informacją publiczną w jednostkach samorządu terytorialnego” - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Opolskiego.

Książka posiada 360 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zarządzanie informacją publiczną w jednostkach samorządu terytorialnego"