pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zarządzanie cyklem życia produktu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, PWE
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
EAN: 9788320825015
ISBN: 978-83-2082-501-5
Data: 2022-10-20
51.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W książce w sposób kompleksowy, a zarazem syntetyczny przedstawiono zagadnienia oraz narzędzia wspomagające zarządzanie całym cyklem życia produktu: od koncepcji, poprzez projektowanie konstrukcji i technologii, produkcję, eksploatację, aż do wycofania produktu z eksploatacji, recykling i w końcu utylizację. Współczesne systemy zarządzania cyklem życia produktu (Product Lifecycle Management, PLM) są przykładem zastosowań wielu technologii Przemysłu 4.0, w tym AI, VR/AR, modelowania, symulacji i innych, które w radykalny sposób zmieniają sposób pracy inżynierów, sprzyjają poprawie jakości prac projektowych i skracaniu czasu wprowadzania nowych wyrobów na rynek.

Książka jest adresowana do studentów, praktyków pracujących w działach B+R, przygotowania produkcji czy rozważających zakup systemów PLM, a także wszystkich tych, którzy po prostu interesują się postępem, jaki dokonał się w ostatnim czasie w zakresie metod, organizacji pracy i narzędzi wspomaganego komputerowo projektowania wyrobów i technologii.

Książka "Zarządzanie cyklem życia produktu" - Krzysztof Santarek, Jan Duda, Sylwester Oleszek - oprawa miękka - Wydawnictwo Polskie Ekonomiczne, PWE. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2022 r. Cena 51.62 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.