pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zarządzanie antykryzysowe w organizacji

Autor książki:

Kazimierz Krzakiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Rok wyd.: 2008
Oprawa: miękka
Ilość stron: 223 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788374173230
ISBN: 978-83-7417-323-0
Data: 2009-07-03
Cena wydawcy: 51.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Głównym zadaniem zarządzania antykryzysowego jest podjęcie odpowiednich działań, skierowanych na uniknięcie kryzysowych sytuacji, a w przypadku wystąpienia kryzysu - minimalizacja potencjalnych negatywnych jego konsekwencji dla organizacji.
Opracowanie, stanowiąc platformę do dyskusji nad problemem kryzysu w organizacji, obejmuje cztery zasadnicze obszary: - kompleksowe spojrzenie na koncepcję kryzysu w organizacji, polegające na analizie i krytycznej ocenie ogólnych teorii kryzysu, podejście teoretyczne, związane z próbą osadzenia zjawiska kryzysu w konkretnym obszarze funkcjonowania organizacji, podejście teoretyczne, wiążące kryzys w organizacji z różnymi koncepcjami pojawiającymi się w naukach o zarządzaniu: zmianą, ryzykiem, globalizacja, zarządzaniem strategicznym, - podejście praktyczne, prezentujące metody i techniki zarządzania kryzysem w organizacji.

Książka "Zarządzanie antykryzysowe w organizacji" - Kazimierz Krzakiewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Książka posiada 223 stron i została wydana w 2008 r.