pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Zaczynaj od Dlaczego. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania
książka:

Zaczynaj od Dlaczego. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 140x208 mm
EAN: 9788324653430
ISBN: 978-83-246-5343-0
Data: 2013-05-22
Cena wydawcy: 39.00 złpozycja niedostępna

Zaczynaj od Dlaczego. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania - Simon Sinek - opis książki:

Zrób to inaczej niż inni

Każdy człowiek i każda organizacja mogą wyjaśnić, CO robią. Niektórzy z nas potrafią pokazać, CZYM różnią się od innych. Jednak tylko nieliczni są w stanie jasno wyartykułować, DLACZEGO robią to, co robią. DLACZEGO nie ma nic wspólnego z finansami i zyskami. DLACZEGO jest tym, co inspiruje Ciebie i Twoje otoczenie. Otwórz tę książkę i odnajdź samą kwintesencję inspiracji. Przewróć kilka stron i poznaj prosty wzór, sposób myślenia, działania i komunikowania się, dzięki któremu przywódcy są w stanie skutecznie zainspirować swoje otoczenie. Wczytaj się w historie Martina Luthera Kinga juniora czy Steve...a Jobsa i przekonaj się, że wszyscy liderzy, którzy kogokolwiek inspirują, myślą, działają i komunikują się z innymi z pominięciem ogólnodostępnych schematów. Każdy z nas może zdobyć tę umiejętność. Przy odrobinie dyscypliny każdy lider lub organizacja mogą skutecznie oddziaływać na innych. Przeczytaj wszystkie porywające opowieści i naucz się być skutecznym przywódcą. Przyciągnij do siebie ludzi i trwale zmień oblicze biznesu. Poznaj siłę DLACZEGO!

Simon Sinek przewodzi ruchowi, którego celem jest inspirowanie ludzi do robienia tego, co ich inspiruje. Współpracuje z RAND Corporation, wykłada komunikację strategiczną na Uniwersytecie Columbia i aktywnie udziela się w świecie sztuki oraz przedsięwzięć non profit. Zapraszali go członkowie Kongresu i ambasadorowie, przedstawiciele drobnego biznesu i wielkie korporacje, takie jak Microsoft czy Wal-Mart, by wyjaśnił, jak inspirować innych, i wyłożył swoją koncepcję DLACZEGO.

Książka „Zaczynaj od Dlaczego. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania” - oprawa miękka - Wydawnictwo one press.

Książka posiada 248 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zaczynaj od Dlaczego. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania"
Simon Sinek - autor m.in.:
Znajdź swoje DLACZEGO - okładka książki
Znajdź swoje DLACZEGO Simon Sinek, David Mead, Peter Docker;
Kupujący tę pozycję zamówili również: