pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wyleczyłem się z Parkinsona

Autor książki:

Manfred J. Poggel

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 420 s.
Wymiar: 240x220 mm
EAN: 9788376491417
ISBN: 978-83-7649-141-7
Data: 2017-11-23
50.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Parkinson jest uleczalny!
Brzmi nieprawdopodobnie? Manfred J. Poggel wie, o czym mówi. Sam miał zaawansowaną formę parkinsona. Ponieważ medycyna akademicka nie była w stanie zaoferować mu powrotu do zdrowia, sam zaczął szukać przyczyny choroby i badać je oraz wypróbował na sobie alternatywne metody leczenia. W ten sposób rozpoczął nowe życie bez toksyn.

Drżenie nie oznacza parkinsona!
Wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy: drżenie oraz inne objawy choroby parkinsona towarzyszą nie tylko chorobie parkinsona, ale również chorobom jej podobnym, takim jak syndrom niespokojnych nóg czy stwardnienie rozsiane.

Wszystkie te schorzenia mają wspólny mianownik - ich przyczyna leży w jelitach.

Wbrew powszechnej opinii przyczyną parkinsona nie jest choroba mózgu!
W swoim bardzo osobistym poradniku zdrowia Manfred J. Poggel pozwala czytelnikom uczestniczyć w swoich doświadczeniach z ponad 30 formami terapii.

Nie składa obietnic uzdrowienia, opisuje jedynie własną drogę powrotu do zdrowia, która prowadzi przez odtrucie organizmu z metali ciężkich, odkwaszenie, medytację, akupunkturę, homeopatię itd.

Odkryj własną drogę powrotu do zdrowia!

Książka "Wyleczyłem się z Parkinsona" - Manfred J. Poggel - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 420 stron i została wydana w 2017 r. Cena 50.89 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.