pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wszystko pod kontrolą. Gra w pracę i biznes zwany życiem
Tytuł książki:

Wszystko pod kontrolą. Gra w pracę i biznes zwany życiem

Autor książki:

David Allen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788328340077
ISBN: 978-83-2834-007-7
Data: 2018-08-20
16.54  39.90  23.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wszystko pod kontrolą. Gra w pracę i biznes zwany życiem
Aby być efektywnym i uzyskać upragnione rezultaty, musisz działać. Sednem jest dokonywanie właściwych wyborów i ich skuteczna realizacja. Znanych jest wiele technik zarządzania czasem i poprawy produktywności, ale nie dają one podstawowego zrozumienia ani efektywnego modelu dynamiki tego procesu jako całości. Istnieje jednak spójna metoda, całościowa, a jednocześnie możliwa do zastosowania w dowolnym aspekcie życia i w dowolnej chwili. Obojętnie, czy jesteś prezesem korporacji, matką trójki dzieci, czy studentem kilku kierunków - możesz uniknąć niepotrzebnego stresu i niepowodzeń. Wystarczy zrozumieć, że trzeba szybko wprowadzić zmiany i zastosować GTD - metodę, dzięki której miliony ludzi odzyskało kontrolę nad swoim życiem i odniosło sukces.

Metoda Getting Things Done okazała się skuteczną odpowiedzią na potrzeby rzeszy zestresowanych i przemęczonych menedżerów różnego stopnia. Po latach David Allen, twórca tej metody, odkrył, że jest ona nie tylko systemem osobistej produktywności. GTD ma znacznie szersze zastosowanie - zapewni Ci kontrolę nad wszystkimi aspektami codzienności i z łatwością umieścisz je w obrębie własnych celów i dążeń.

Poprzednia książka poświęcona Getting Things Done była zestawem narzędzi. Ta z kolei jest mapą pozwalającą zorientować się, na jakim etapie życia obecnie się znajdujesz i jak dotrzeć tam, gdzie chcesz się znaleźć.

W tej książce:
modele GTD i podstawy mentalne
odzyskiwanie kontroli
praca z Horyzontami Skupienia Uwagi
panowanie nad celami, zadaniami i zobowiązaniami
zarządzanie trudnymi sprawami i finalizowanie ich
GTD: oto metoda, która działa!

Książka "Wszystko pod kontrolą. Gra w pracę i biznes zwany życiem" - David Allen - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2018 r. Cena 16.54 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
David Allen - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Przewidywalne rezultaty w nieprzewidywalnych - okładka książki

Przewidywalne rezultaty w nieprzewidywalnych czasach

Stephen R. Covey, Bob Whitman, Breck England