pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Współpraca i integracja gospodarcza Azji Wschodniej. Studium teoretyczno-empiryczne

Autor książki:

Katarzyna A. Nawrot

Dane szczegółowe:
Wydawca: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, PWE
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 452 s.
EAN: 9788320824049
ISBN: 978-83-2082-404-9
Data: 2021-05-18
51.06  69.90  18.84 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Monografia Współpraca i integracja Azji Wschodniej. Studium teoretyczno-empiryczne jest poświęcona interesującemu zagadnieniu. Gospodarki państw Azji Wschodniej mają bowiem duże znaczenie dla świata, w tym dla Europy i Polski. Współpraca i integracja w tym regionie może wzmacniać lub osłabiać połączenie regionu ze światem. Praca K. Nawrot wpisuje się w obszerną literaturę dotyczącą różnych aspektów funkcjonowania gospodarek tamtego regionu i może być interesującą lekturą zarówno dla ekonomistów, jak i dla osób zainteresowanych interdyscyplinarną problematyką azjatycką.

Z recenzji wydawniczej prof. dr hab. Elżbiety Czarny
Monografia dotyczy ważnego tematu, który został przedstawiony kompetentnie. Praca jest bardzo obszerna i obejmuje bardzo szeroki zakres problemów, w dużej mierze nie występujących w innych publikacjach o tej tematyce. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo rozbudowana analiza empiryczna wykonana przy użyciu różnych metod i wskaźników i obejmująca długi przedział czasowy. Tego typu analizy nie spotkałam w innych publikacjach tematycznych. Autorka jest bardzo kompetentną badaczką, zajmującą się od wielu lat analizą sytuacji Azji Wschodniej, ma dużą wiedzę w tej tematyce. Praca może być przydatna dla wszystkich osób zainteresowanych problematyką Azji Wschodniej, w tym studentów i pracowników naukowych.

Z recenzji wydawniczej prof. dr hab. Anny Zielińskiej-Głębockiej

Książka "Współpraca i integracja gospodarcza Azji Wschodniej. Studium teoretyczno-empiryczne" - Katarzyna A. Nawrot - oprawa twarda - Wydawnictwo Polskie Ekonomiczne, PWE. Książka posiada 452 stron i została wydana w 2021 r. Cena 51.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]