pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Współczesna mowa ciała. Kompletny przewodnik jakiego potrzebujesz

Autor książki:

Richard Webster

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 205x145 mm
EAN: 9788373776791
ISBN: 978-83-7377-679-1
Data: 2014-11-17
23.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Mawia się, że czyny znaczą więcej niż słowa. Kolejnym mądrym powiedzeniem jest to twierdzące, że słowa mogą co prawda kłamać, ale gesty zawsze powiedzą całą prawdę. Choć możemy nie zdawać sobie z tego sprawy, często padamy ofiarą manipulacji. Jak we współczesnym świecie rozszyfrować prawdziwe intencje innych ludzi Teraz jest to możliwe dzięki tej bogato ilustrowanej i napisanej prostym językiem książce, która pozwala posiąść umiejętność odczytywania mowy ciała.

Odkryj sekretny kod podświadomej komunikacji, o której istnieniu większość ludzi nie ma pojęcia. Wykorzystaj wiedzę dotyczącą mechanizmów rządzących mową ciała do rozszyfrowania sekretnych motywacji innych ludzi, wzmocnienia własnej pewności siebie oraz osiągnięcia sukcesu na dowolnym polu. Korzystając z wiedzy Autora poprawisz relacje w związku, rozbudzisz pewność siebie, zrozumiesz przyjaciół i znajomych, a nawet nauczysz się odkrywać, kiedy ktoś kłamie.

Dzięki tej publikacji z łatwością rozszyfrujesz emocje wypisane w oczach rozmówcy. Bez problemu rozpoznasz zainteresowany wyraz twarzy, szczery uśmiech i zachęcające spojrzenie. Dowiesz się, co oznaczają skrzyżowane ręce, obnażone zęby i rozszerzone źrenice. Autor przekona Cię, że wywieranie dobrego pierwszego wrażenia i nawiązywanie nowych kontaktów jest proste pod warunkiem, że wiesz w jaki sposób zaangażować w to swoje ciało.

Zanim zaczniesz czytać w innych jak w otwartej księdze musisz zadać sobie tylko jedno pytanie. Czy jesteś gotów poznać całą prawdę

Książka "Współczesna mowa ciała. Kompletny przewodnik jakiego potrzebujesz" - Richard Webster - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2014 r. Cena 23.73 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.