pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
Witamina B12. Co powinni wiedzieć wegetarianie, diabetycy, osoby starsze,...
książka:

Witamina B12. Co powinni wiedzieć wegetarianie, diabetycy, osoby starsze, chorzy na depresję, serce, nadciśnienie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Źródła Życia
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 164 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788365309297
ISBN: 978-83-6530-929-7
Data: 2017-01-30
Cena wydawcy: 35.00 złpozycja niedostępna

Witamina B12. Co powinni wiedzieć wegetarianie, diabetycy, osoby starsze, chorzy na depresję, serce, nadciśnienie - Roman Pawlak - opis książki:

Witamina B12 ma dużo większe znaczenie dla naszego zdrowia, niż dotąd przypuszczano. Niestety, jej niedobór jest zjawiskiem powszechnym na całym świecie i może dotyczyć każdego z nas. Niniejsza publikacja wyjaśnia, kto i dlaczego może być narażony na niedobór witaminy B12, oraz opisuje zarówno częste, jak i rzadkie jego objawy, a także możliwości leczenia. Zawarta w niej wiedza, zdobyta przez autora dzięki jego pracy naukowej oraz praktyce medycznej, może okazać się zbawienna dla wielu osób.

Dr Roman Pawlak jest profesorem odżywiania na East Carolina University w Stanach Zjednoczonych. Jest autorem szeregu badań naukowych opublikowanych w amerykańskich i międzynarodowych czasopismach naukowych oraz współautorem książki "Matka wegetarianka i jej dziecko". Spośród książek jego autorstwa dotychczas ukazały się w języku polskim tytuły: "W obronie wegetarianizmu", "Zdrowe odżywianie bez tajemnic", "Zatrzymaj młodość", "Jestem mamą, jestem wegetarianką" oraz "Sposób na cukrzycę".

Książka „Witamina B12. Co powinni wiedzieć wegetarianie, diabetycy, osoby starsze, chorzy na depresję, serce, nadciśnienie” - oprawa miękka - Wydawnictwo Fundacja Źródła Życia.

Książka posiada 164 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Witamina B12. Co powinni wiedzieć wegetarianie, diabetycy, osoby starsze,..."
Roman Pawlak - autor m.in.: