pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Wiszące ogrody. Tworzenie użytecznych żywych ścian w celu ozdobienia posesji, uprawy warzyw i ziół, aromaterapii i wielu innych

Dane szczegółowe:
Wydawca: Arkady
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 210x275 mm
EAN: 9788321349428
ISBN: 978-83-2134-942-8
Data: 2016-02-02
13.93  39.00  25.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Wiszące ogrody. Tworzenie użytecznych żywych ścian w celu ozdobienia posesji, uprawy warzyw i ziół, aromaterapii i wielu innych - Shawna Coronado - opis książki:

POTRZEBA OBCOWANIA Z PIĘKNEM to dla niemal każdego właściciela domu wystarczający powód do tworzenia wiszących ogrodów. Ich wyjątkowy urok sprawia, że spotyka się je obecnie w bardzo wielu posiadłościach. W swej nowej, opatrzonej znakomitymi zdjęciami książce Wiszące ogrody autorka, a zarazem doświadczona projektantka zieleni Shawna Coronado, skupia się nie tylko na stronie wizualnej wiszących ogrodów, ale podkreśla także ich ogromną użyteczność. W jednych rozwijają się kwiaty przyciągające rozmaite pożyteczne owady, jak pszczoły i motyle, które je zapylają. Inne są pełne zdrowych warzyw i wonnych ziół. Są również takie, które polepszają jakość życia ich użytkowników dzięki aromaterapii. Każdy z ponad 20 przedstawionych w tej książce znakomitych projektów spełnia określone cele i przynosi wymierne korzyści. W książce Wiszące ogrody w przejrzysty sposób podano krok po kroku informacje przydatne w komponowaniu własnych żywych ścian. Szczegółowo omówiono niezbędne narzędzia i inne wyposażenie, właściwe założenia i cele oraz sposoby doboru, sadzenia i podlewania roślin, a nawet wieszania pojemników. Każdemu projektowi poświęcony jest odrębny rozdział, zawierający cenne wskazówki i pomocne rady oraz ciekawostki świadczące, iż nawet mały ogród może i umilić życie jego właścicielowi. Opisane przez autorkę i ukazane na zdjęciach wiszące ogrody są wdzięczne i przyjazne dla otoczenia, z pewnością więc wywołają uśmiech na twarzach czytelników i bardzo spodobają się ich przyszłym użytkownikom.

Książka „Wiszące ogrody. Tworzenie użytecznych żywych ścian w celu ozdobienia posesji, uprawy warzyw i ziół, aromaterapii i wielu innych” - oprawa miękka - Wydawnictwo Arkady.

Książka posiada 160 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Wiszące ogrody. Tworzenie użytecznych żywych ścian w celu ozdobienia..."
Produkty podobne:
Ogród w torebce - okładka książki
Ogród w torebce Hasenehohl Romana
Zioła pól i ogrodów - okładka książki
Zioła pól i ogrodów Arkadiusz Iwaniuk
Byliny w twoim ogrodzie - okładka książki
Byliny w twoim ogrodzie Beata Grabowska