pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wielki Ogarniacz Życia czyli jak być szczęśliwym nie robiąc niczego
Tytuł książki:

Wielki Ogarniacz Życia czyli jak być szczęśliwym nie robiąc niczego

Autor książki:

Pani Bukowa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Flow Books
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 132x184 mm
EAN: 9788324046775
ISBN: 978-83-2404-677-5
Data: 2017-10-11
23.25  29.90  6.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wielki Ogarniacz Życia czyli jak być szczęśliwym nie robiąc niczego - Pani Bukowa - opis książki:

Wielu ludzi pyta mnie, co tak naprawdę liczy się w życiu. No, w sumie to niewielu. Właściwie to nikt. I bardzo słusznie - bo nie wiem.

Nie chodzę na fitness, nie jem jarmużu, nie przesiaduję z ajfonem w popularnych kawiarniach popijając latte macchiato, ani nie biegam (Boże broń!). A mimo to żyję i mam się dobrze. Szokujące, wiem.

Ta książka pokaże wam, jak być szczęśliwym nie robiąc niczego, co się powinno.

Pani Bukowa - kobieta, której nieudolne próby ogarnięcia życia śledzi na facebooku już niemal pół miliona osób. Mówi otwarcie to, co myślą wszyscy. Lubi jedzenie i internety. I wino. I leżeć sobie.

Książka „Wielki Ogarniacz Życia czyli jak być szczęśliwym nie robiąc niczego” - oprawa miękka - Wydawnictwo Flow Books. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2017 r. Cena 23.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Anna ; Ocena: 5 pkt.; Data: 2018-03-23
Bohaterką książki pt. Wielki Ogarniacz Życia, czyli Jak być szczęśliwym nie robiąc niczego jest Pani Bukowa, która zdradza sekrety swojego życia osobistego i zawodowego.
Jak to każda kobieta lubi rozmawiać, poznawać ciekawych ludzi, a przy tym ich obserwować, dobrze zjeść, pod koniec dnia kończy pizzą oraz lampką wina.
Korzysta z portali internetowych, Facebooka, udziela porad mających na celu pomoc napisanie pracy dyplomowej, opowiada o swojej pracy, na czym polega praca zdalna.
Najlepsze są sytuacje nieprzewidywalne, które jak, twierdzi bohaterka, są nieplanowane.
Zaproponowane przez Panią Bukową rady nie przypadły mi osobiście do gustu.
Sama do końca nie umie się określić, gdyż posiada chwile zawahania, ale spokojnie, można się z nią zaprzyjaźnić pod warunkiem jak, zmieni swój styl odżywiania się.
Nie zabraknie dobrego humoru Pani Bukowej, która jednocześnie jest szczera, a przede wszystkim zaraża luźnym podejściem do życia.
Zaskoczyło mnie jej negatywne podejście do mamy, której porad nie lubi. Jedyne co jest w niej zabawne, że lubi rozmawiać ze swoimi Excelowskimi tabelkami, z którymi pracuje każdego dnia w pracy.
Temperamentu jej nie brakuje, ale jakby troszkę więcej myślała, o ludziach pozytywniej to może inaczej widziała, by jak to jest kiedy, jesteśmy, szczęśliwi wykonując, to co lubimy.
Tekst zawarty w książce czyta się szybko ze względu na dobrze dobraną czcionkę.
Elementem dodatkowym są tutaj komiksy rysunkowe przedstawiające bohaterkę, Panią Bukową, w różnych sytuacjach jej życia.
Polecam przeczytać tę książkę.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Pani Bukowa - autor m.in.:
Weź się ogarnij - okładka książki
Weź się ogarnij Pani Bukowa;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Chwytaj dzień! - okładka książki
Chwytaj dzień! Antonio Peregrino