pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wege energia
Tytuł książki:

Wege energia

Autor książki:

Katarzyna Gubała

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 272 s.
EAN: 9788328359321
ISBN: 978-83-2835-932-1
Data: 2019-11-08
25.68  39.90  14.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Skąd czerpać dobrą energię na co dzień? Odpowiedź jest prosta - z roślin!
Dieta wegańska to obecnie już nie jakaś przejściowa moda - to trend, który opanowuje planetę. Z każdym rokiem ma coraz większy wpływ na nasze życie. Obecnie na świecie kuchnia wege rozpatrywana jest w kontekście ochrony środowiska, wpływu globalnego zanieczyszczenia na nasze zdrowie i przyszłość następnych pokoleń.

Wege energia to książka dla każdego, kto chciałby złapać wiatr w żagle, nabrać pozytywnego nastawienia do życia, zacząć się ruszać i jeść odpowiedzialnie. Zdrowa kuchnia to taka, która przynosi naszemu organizmowi same korzyści. Świadomość tego, co i jak jemy jest tutaj bardzo ważna. Dowiesz się, jak komponować dietę wegańską, jak bilansować w codziennej diecie białka i czy warto na taką dietę przejść.

Będzie smacznie, szybko i zdrowo.

Pozytywna energia to nie tylko kuchnia. To sposób życia. Zadbajmy o nasze zdrowie. Wyeliminujmy z diety śmieciowe jedzenie, alkohol, papierosy. Zacznijmy uprawiać sport. Traktujmy innych z miłością. Bo bycie wege to nie tylko tofu i soczewica na talerzu. To stan umysłu, który generuje dobro dla nas samych i daje dobrą energię też innym. Pamiętajmy o tym każdego dnia dokonując swoich małych wyborów.

Katarzyna Gubała

Książka "Wege energia" - Katarzyna Gubała - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2019 r. Cena 25.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor
Katarzyna Gubała - autor m.in.:
Produkty podobne:
Wege słodkości - okładka książki
Wege słodkości Aidah Samphani, Lamyai Voizzi
Wege - okładka książki
Wege Jamie Oliver
Warzywo - okładka książki
Warzywo Dominika Wójciak