pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W pułapce myśli. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem

Autor książki:

Steven Hayes, Spencer Smith

Dane szczegółowe:
Wydawca: WGP
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 235x165 mm
EAN: 9788374898652
ISBN: 978-83-7489-865-2
Data: 2020-10-19
Cena wydawcy: 38.92 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Polskie wydanie światowego bestsellera literatury psychologicznej!
Jedna z najlepszych książek samopomocowych ostatnich lat nareszcie ukazuje się w Polsce.
Co czyni ją tak wyjątkową? Stanowi ona doskonałe połączenie wyników najnowszych badań z niezwykle skutecznymi i praktycznymi poradami do wykorzystania od zaraz. Pełen wiedzy i humoru tekst został napisany niezwykle przystępnym językiem, pozbawionym sztampowego żargonu psychologicznego, dzięki czemu czyta się go jednym tchem. Dzięki temu W pułapce myśli to nie tylko fascynujący przewodnik po ludzkim umyśle, ale przede wszystkim rewolucyjne narzędzie służące zmianie własnego życia.
Zgodnie z główną tezą książki cierpienie psychiczne jest nieodłączną częścią życia. Nie da się uniknąć przykrych doświadczeń, trudnych emocji, rozczarowań, stresu czy negatywnych myśli. Możemy jednak nauczyć się funkcjonować mimo bolesnych przeżyć.
Autorzy proponują zupełnie nowe podejście do starych problemów natury psychicznej: depresji, lęku, stresu czy chronicznego bólu. Terapia ACT (terapia akceptacji i zaangażowania), na której założeniach opiera się książka, uczy, jak zamiast koncentrować się na bolesnych przeżyciach i toksycznych emocjach, być bardziej uważnym na bieżącą chwilę i skupić się na tym, co jest naprawdę ważne. To właśnie za sprawą uważności i akceptacji możemy podążać w wybranym kierunku i dokonywać odpowiednich wyborów.
Dzięki książce W pułapce myśli czytelnicy:
przezwyciężą depresję i lęk,
przestaną negatywnie myśleć o sobie,
uporają się z bólem emocjonalnym,
nauczą się akceptować siebie i swoje uczucia.

Książka "W pułapce myśli. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem" - Steven Hayes, Spencer Smith - oprawa miękka - Wydawnictwo WGP. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2020 r.