pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

W kierunku uniwersytetu przedsiębiorczego

Autor książki:

Emilia Dobrowolska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Wymiar: 220x160 mm
EAN: 9788382062205
ISBN: 978-83-8206-220-5
Data: 2021-10-26
34.49  37.80  3.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka stanowi próbę odpowiedzi na pytaniadotyczące zagadnień współpracy międzyorganizacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy uczelni technicznych z przedsiębiorstwami. Autorka wychodzi od przedstawieniazmieniającejsię roliuniwersytetu na przestrzeni stuleci, jako instytucji pełniącej rolę ośrodkaedukacyjnego,naukowego,kulturotwórczegoi wspierającego rozwój innowacji. Wskazuje kierunki zmian w dążeniu do upowszechnienia założeń koncepcji uniwersytetu przedsiębiorczego, zakładającej m.in. poszukiwanie możliwości zmian,alternatywnych źródeł finansowania działalności, poszerzanie osiągnięćbadawczych i dydaktycznych, a także rozwijaniewspółpracy z przemysłem w zakresie transferu wiedzy.
Seria wydawnicza Dissertationes Laudatissimae Universitas Gedanensis została utworzona w celu wspierania osiągnięć młodych naukowców, nowo wypromowanych doktorów Uniwersytetu Gdańskiego. Składają się na nią prace doktorskie wyróżnione przez władze dziekańskie i rektorskie Uniwersytetu Gdańskiego. W ramach serii ukazują się książki z bardzo różnych dziedzin i o różnej tematyce, a łączy je wszystkie fakt, że autor każdej z nich jest laureatem Konkursu Prorektora ds. Badań Naukowych Uniwersytetu Gdańskiego na dofinansowanie wydania wyróżniających się prac doktorskich w Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego. Seria ta jest zatem wyrazem wsparcia młodych naukowców, a także docenienia często bardzo ciekawych badań prowadzonych przez nich na etapie drogi do uzyskania stopnia doktora nauk.

Książka "W kierunku uniwersytetu przedsiębiorczego" - Emilia Dobrowolska - oprawa twarda - Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2021 r. Cena 34.49 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]