pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Vademecum przetrwania. Jak wyjść cało z kataklizmu, katastrofy i konfliktu
książka:

Vademecum przetrwania. Jak wyjść cało z kataklizmu, katastrofy i konfliktu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nasza Księgarnia
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 189x245 mm
EAN: 9788310132208
ISBN: 978-83-1013-220-8
Data:2019-08-13
Cena wydawcy: 64.90 zł zapowiedź

Vademecum przetrwania. Jak wyjść cało z kataklizmu, katastrofy i konfliktu - Piotr Czuryłło - opis książki:

Dobrobyt, w którym żyjemy, uśpił naszą czujność, ale być może pewnego dnia w gniazdkach zabraknie prądu, zbiorniki na stacjach benzynowych opustoszeją, a z kranu nie poleci woda. Co wtedy zrobimy
Ta książka poprowadzi nas krok po kroku od błogiej nieświadomości aż do poczucia bezpieczeństwa opartego na pewności siebie. Pomoże nam przekuć lęk w siłę, podpowie, jak chronić siebie i swoich bliskich. Dowiemy się z niej, co nam grozi, jak się przygotować i jakie zgromadzić zapasy. Nauczymy się poruszania po lesie i poznamy podstawowe umiejętności niezbędne do przetrwania. Prepping to tylko etykietka. Prepperem jest każdy, kto robi przetwory na zimę, tankuje benzynę do kanistrów, a na dnie szuflady trzyma zaskórniaki na czarną godzinę. Dzięki temu poradnikowi zrobimy kolejny krok.

Piotr Czuryłło - pierwszy polski prepper, założyciel najpopularniejszego portalu zajmującego się zagadnieniem przetrwania preppersi.pl oraz forum Polish Preppers Network. Podróżnik, płetwonurek, myśliwy, łowca podwodny, człowiek lasu oraz zwolennik powrotu na łono natury. Mieszka z żoną i dziećmi na Warmii w niewielkiej społeczności prepperów.

Książka „Vademecum przetrwania. Jak wyjść cało z kataklizmu, katastrofy i konfliktu” - oprawa twarda - Wydawnictwo Nasza Księgarnia.

Książka posiada 288 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Vademecum przetrwania. Jak wyjść cało z kataklizmu, katastrofy i konfliktu"