pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Uzdrawiająca moc sakramentów

Autor książki:

Joseph Murphy

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788376491158
ISBN: 978-83-7649-115-8
Data: 2016-08-31
21.74  29.00  7.26 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

Słowem sakrament określa się wiążące porozumienie, zawarte w sanktuarium twojej duszy. Chodzi po prostu o harmonijną relację pomiędzy świadomym i podświadomym umysłem, dzięki czemu żyjesz w zdrowiu i pokoju. Słowo sakrament pochodzi od łacińskiego sacrare, co znaczy "uczynić coś sakralnym, uczynić coś świętym".

Niniejsza książka traktuje o wewnętrznym, prawdziwym, psychologicznym znaczeniu sakramentu, które ujawnia wspaniały proces duchowego odrodzenia. W miarę jak posługujesz się opisanymi tutaj technikami, w miarę jak medytujesz nad tymi głębokimi prawdami, odkrywasz w sobie moc, która jest w stanie podnieść cię z łoża boleści, czyniąc cię zdrowym, promiennym i doskonałym. W książce tej znajdziesz klucz do szczęścia i pokoju umysłu.

Największym więzieniem na świecie jest więzienie umysłu. Proklamuj, że jesteś człowiekiem wolnym i podążaj Boskimi drogami. Z każdej strony tej książki będziesz mógł się dowiedzieć, w jaki sposób użyć wspaniałej uzdrowicielskiej mocy, która uzdrawia rany złamanych serc, daje wolność uwięzionym i otwiera bramy więzienia przed tymi, którzy zostali skrępowani przez lęk, niepowodzenie, biedę i ból.

Rozwiąż swoje problemy natychmiast. Postanów odnieść sukces. Wznieś się ponad wszelkie trudności. Podążaj naprzód mocą Boga, który mieszka w tobie.

Książka "Uzdrawiająca moc sakramentów" - Joseph Murphy - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2016 r. Cena 21.74 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]