pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Uwierz, że możesz. Czas, aby marzenie stało się rzeczywistością

Autor książki:

Jentezen Franklin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Koinonia
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788364489006
ISBN: 978-83-6448-900-6
Data: 2014-02-26
32.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jak rozpoznać kolejne etapy marzenia i przejść przez każdy z nich Co zrobić, kiedy realizacja twojego marzenia wydaje się odległa lub niemożliwa Jak walczyć o swoje marzenie i nie rezygnować, aż się spełni Realizowanie marzeń nie jest łatwe. Wymaga wiele wysiłku i wytrwałości, a także wiary w Boga i w wizję, którą On dał. W książce Uwierz, że możesz Jentezen Franklin przynosi ci pełne mocy przesłanie nadziei: możesz tego dokonać! Bóg kocha marzycieli. On daje ludziom nowe marzenia i wskrzesza te, które umarły. Kiedy marzysz, jesteś bliższy Jego spojrzeniu na świat. W takiej chwili wznosisz się ponad swoje ograniczenia, przenosisz się z miejsca, w którym obecnie jesteś, tam, gdzie Bóg pragnie, abyś się znalazł. Innymi słowy, zaczynasz dostrzegać swój cel. Nie chodzi o to, czy masz marzenia, lecz czy masz odwagę, aby je realizować. Czy w twoim sercu jest jakieś marzenie Czy zostało ono pogrzebane pod troskami życia Czy inni mówią ci, że jest już za późno Nie wierz w to! Realizuj swoje marzenia bez względu na to, jak bardzo nierealistyczne się wydają, gdyż marzenia są jak dzieci - to twoje potomstwo. Są źródłem twojej radości dzisiaj i nadziei na przyszłość. Chroń je! Karm je! Zachęcaj je do wzrostu, gdyż dopóki masz marzenia, nigdy się nie zestarzejesz! Korzystając z osobistych doświadczeń i przykładów zaczerpniętych z życia postaci biblijnych, które realizowały swoje marzenia aż do końca, Franklin pokazuje, jak odkryć i wypełnić wizję, którą Bóg ma dla twojego życia. Dzięki tej książce dowiesz się, czego potrzebujesz, aby urzeczywistnić swoje marzenia.

Nie pozwól, aby ktokolwiek odebrał ci to, co Bóg już ci pokazał! O autorze: Jentezen Franklin - znany mówca konferencyjny. Jego program telewizyjny Kingdom Connection (Łącze z Królestwem) transmituje każdego tygodnia wiele krajowych i międzynarodowych sieci telewizyjnych.

Franklin jest również autorem książek, m.in. Zwycięstwo nad strachem oraz Post, który przez wiele tygodni pozostawał na liście najlepiej sprzedających się książek według New York Timesa. Razem z żoną, Cherise, wychowują piątkę wspaniałych dzieci.

Książka "Uwierz, że możesz. Czas, aby marzenie stało się rzeczywistością" - Jentezen Franklin - oprawa miękka - Wydawnictwo Koinonia. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2014 r. Cena 32.07 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.