pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ubezpieczenia non-life

Autor książki:

Ewa Wierzbicka

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: CeDeWu
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 442 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381025898
ISBN: 978-83-8102-589-8
Data: 2022-03-14
73.23  89.00  15.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka stanowi kompleksowe ujęcie integrujące wiedzę teoretyczną z aktualną problematyką ubezpieczeń non-life w polskiej praktyce gospodarczej. Problematyka ta została przedstawiona zarówno z punktu widzenia zakładów ubezpieczeń, jak i wykorzystania ubezpieczeń w zarządzaniu ryzykiem przedsiębiorstwa.

W książce Ubezpieczenia non-life szczegółowo przedstawiono klasyczne oraz nowoczesne ubezpieczenia majątkowe, począwszy od komunikacyjnych przez ogniowe, ubezpieczenia utraty zysku, po ubezpieczenia finansowe, w tym ubezpieczenia kredytu kupieckiego. Wyjaśniono istotę i rodzaje ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej oraz zagadnienia dotyczące odpowiedzialności cywilnej sprawcy szkody, z podaniem licznych przykładów z praktyki gospodarczej. Wskazano znaczenie wymienionych ubezpieczeń w zarządzaniu ryzykiem przedsiębiorstwa.

Niniejsza pozycja jest przeznaczona dla: pracowników przedsiębiorstw odpowiedzialnych za ubezpieczenia, specjalistów zarządzania ryzykiem, brokerów ubezpieczeniowych, doradców finansowych, pracowników zakładów ubezpieczeniowych podnoszących swoje kwalifikacje. Stanowi także przydatne źródło wiedzy, które może być wykorzystywane przez studentów studiów ekonomicznych, jak również na szkoleniach i studiach podyplomowych dotyczących problematyki ubezpieczeń majątkowych.

Książka "Ubezpieczenia non-life" - Ewa Wierzbicka (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo CeDeWu. Książka posiada 442 stron i została wydana w 2022 r. Cena 73.23 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]