pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Finanse agrobiznesu

Autor książki:

Sławomir Juszczyk

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 570 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788301208189
ISBN: 978-83-0120-818-9
Data: 2019-09-16
67.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Aktualny i kompleksowy podręcznik, w którym omówiona jest cała sfera finansów agrobiznesu. Autorzy uwzględnili w szczególności wspólną politykę rolną UE, ubezpieczenia społeczne i majątkowe w rolnictwie, finanse przedsiębiorstw agrobiznesu, finanse samorządów wiejskich, banki spółdzielcze i komercyjne w obsłudze rolnictwa i agrobiznesu oraz przedsiębiorstwa agrobiznesu na rynkach finansowych.

Podręcznik jest niezbędnym źródłem wiedzy dla studentów kierunków:
Finanse i Rachunkowość (Ekonomika gospodarki żywnościowej, Ubezpieczenia),
Ekonomia (Ekonomika gospodarki żywnościowej, Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw rolniczych, Polityka agrarna),
Zarządzanie (Ekonomika gospodarki żywnościowej, Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw rolniczych).

"Treść książki powinna zainteresować zarówno badaczy problematyki gospodarczej i finansowej, jak i praktyków funkcjonujących głównie w przedsiębiorstwach agrobiznesu oraz w instytucjach obsługujących ten sektor gospodarki. Dla wielu, w tym dla studentów ekonomii oraz finansów i rachunkowości, ważne są zarówno analizowane zagadnienia i wyniki tych analiz, jak i obszerna literatura przedmiotu ułatwiająca pogłębione studia w obszarze agrobiznesu."
Z recenzji prof. zw. dr hab. Alfreda Janca
"Oceniam bardzo wysoko stronę metodologiczną i merytoryczną opracowania. Jednocześnie wyrażam przekonanie, że książka ta będzie przydatna dla studentów, jak i pracowników naukowych oraz praktyków gospodarczych, którzy pragną poszerzenia swej wiedzy z zakresu finansów agrobiznesu. "
Z recenzji prof. zw. dr hab. Janusza Żmii

Książka "Finanse agrobiznesu" - Sławomir Juszczyk (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 570 stron i została wydana w 2019 r. Cena 67.26 zł. Zapraszamy na zakupy!