pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sprawozdanie finansowe przedsiębiorstwa zgodnie z ustawą o rachunkowości

Dane szczegółowe:
Wydawca: CeDeWu
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 220 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381022781
ISBN: 978-83-8102-278-1
Data: 2020-03-10
59.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka Sprawozdanie finansowe przedsiębiorstwa zgodnie z ustawą o rachunkowości stanowi kontynuację wydanej w 2017 r. Rachunkowości finansowej: podstawy i ewidencje szczegółowe.
Publikacja ta w sposób przejrzysty i kompleksowy przedstawia szereg koniecznych czynności, jakie poprzedzają sporządzenie sprawozdania finansowego, a także przybliża budowę tych części sprawozdania finansowego, które we wcześniejszej książce nie zostały szczegółowo zaprezentowane. Opracowanie koncentruje się na jednostkowych sprawozdaniach finansowych.
Mocną stroną publikacji jest:
nowatorski układ treści,
przedstawienie problemu rozbieżności między prawem bilansowym a prawem podatkowym,
odniesienie do aktualnych uwarunkowań prawnych.
Książka ma charakter uniwersalny. Skierowana jest zarówno do osób studiujących rachunkowość, jak również do pracowników działów finansowo-księgowych chcących uzupełnić lub poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu.
Autorami książki Sprawozdanie finansowe przedsiębiorstwa zgodnie z ustawą o rachunkowości są pracownicy naukowi Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, posiadający szeroką wiedzę teoretyczną i doświadczenie zawodowe w obszarze nauczania, a także prowadzenia ksiąg rachunkowych i nadzoru oraz sporządzania sprawozdań finansowych.

Książka "Sprawozdanie finansowe przedsiębiorstwa zgodnie z ustawą o rachunkowości" - Joanna Sawicka, Anna Stronczek, Elżbieta Marcinko - oprawa miękka - Wydawnictwo CeDeWu. Książka posiada 220 stron i została wydana w 2020 r. Cena 59.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.