pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Trudne emocje u dzieci. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w domu i...
Książki »
Tytuł książki:

Trudne emocje u dzieci. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w domu i w szkole

Autor książki:

Ross W. Greene

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 216 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788377884522
ISBN: 978-83-7788-452-2
Data: 2014-11-04
23.40  32.90  9.5 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Bestseller dla rodziców dzieci w każdym wieku! Twoje dziecko bywa nieposłuszne i zbuntowane, manipuluje innymi, domaga się wyłącznej uwagi Jesteś zmęczony ciągłym testowaniem granic, dąsami oraz krzykiem i agresją Odłóż na bok kary, nagrody i zakazy - naucz dziecko samodzielnego rozwiązywania problemów i radzenia sobie z emocjami.

Poznaj metodę rozwiązywania problemów poprzez współdziałanie, sprawdzoną w wielu rodzinach i szkołach na świecie. Współpracując z dzieckiem, nauczysz je umiejętności, których najbardziej mu brakuje: dostosowywania się, tolerowania frustracji i rozwiązywania problemów. Dziecko nie zachowuje się źle celowo, ono po prostu nie zna innego sposobu i potrzebuje twojej pomocy, aby nauczyć się reagować inaczej. Z tą książką nauczysz je pozytywnie reagować na codzienne sytuacje i wzmocnisz jego pewność siebie.

Dlaczego książka trafia w SAMO SEDNO - zawiera przydatny w pracy z dzieckiem formularz analizy trudności i nierozwiązanych problemów oraz konkretny plan działania wraz ze wskazówkami - kładzie nacisk na faktyczne przyczyny niepożądanych zachowań u dziecka, a nie skupia się tylko na objawach - pokazuje na przykładach wybranych rodzin, jak zastosować metodę działania w praktyce - uczy, jak przewidywać wybuchy agresji i skutecznie im przeciwdziałać "Obowiązkowa lektura dla wszystkich rodziców, nauczycieli i specjalistów próbujących wychowywać, wpierać i uczyć dzieci drażliwe, wybuchowe i sprawiające kłopoty wychowawcze." dr Thomas H. Ollendick, profesor Wydziału Psychologii Klinicznej Virginia Tech O autorze: Dr Ross W. Greene - pracuje na Wydziale Psychologii Virginia Tech, profesor Wydziału Psychiatrii w Harvard Medical School. Współpracuje z wieloma rodzinami, szkołami, ośrodkami terapeutycznymi i schroniskami dla nieletnich, prowadzi wykłady na całym świecie.

Książka "Trudne emocje u dzieci. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w domu i w szkole" - Ross W. Greene - oprawa miękka - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2014 r. Cena 23.40 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ross W. Greene - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Edukacja dzieci i młodzieży w środowiskach - okładka książki
Edukacja dzieci i młodzieży w środowiskach zróżnicowanych... Tadeusz Lewowicki, Barbara Chojnacka-Synaszko, Gabriela Piechaczek-Ogierman (red.)
Przemoc w szkole - okładka książki
Przemoc w szkole Mona O Moore, Stephen James Minton
Produkty podobne:
Jak mówić, żeby dzieci się uczyły - okładka książki
Jak mówić, żeby dzieci się uczyły Adele Faber, Elaine Mazlish
Odpowiedzialni rodzice - okładka książki
Odpowiedzialni rodzice Małgorzata Kościelska