pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Trener w rolach głównych. Podręcznik pracy trenera
Tytuł książki:

Trener w rolach głównych. Podręcznik pracy trenera

Autor książki:

Justyna Matras, Rafał Żak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 444 s.
Wymiar: 205x285 mm
EAN: 9788301201142
ISBN: 978-83-0120-114-2
Data: 2018-10-17
103.54  119.00  15.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Trener w rolach głównych. Podręcznik pracy trenera - Justyna Matras, Rafał Żak - opis książki:

Praca trenera nie zaczyna się z wejściem na salę szkoleniową i nie kończy po rozejściu się uczestników. Obejmuje także wiele aktywności odbywających się poza miejscem szkolenia. Justyna Matras i Rafał Żak, doświadczeni trenerzy biznesu, prezentują kompleksowy podręcznik pracy trenera, którego role i zadania opisują według autorskiego modelu ról. Czytelnik dowie się z tej książki, jak powinien pracować trener jako:

-  PROJEKTANT
Jak na podstawie diagnozy potrzeb formułować cele rozwojowe? Jak projektować ustrukturyzowane sesje szkoleniowe skutecznie wspierające realizację celów szkoleniowych i celów służebnych? Jak projektować autorskie narzędzia precyzyjnie dostosowane do potrzeb grupy i organizacji?
- TRENER
Jak wykorzystać narzędzia i sprawną komunikację, by zrealizować cele sesji szkoleniowych? Jak budować i podtrzymywać atmosferę pracy wspierającą grupowe uczenie się przez doświadczenie? W jaki sposób skutecznie reagować na zmieniające się potrzeby grupy?
- FACYLITATOR
Jak zapewnić konstruktywny i bezpieczny przebieg procesów grupowych? Jak wspierać grupy w rozumieniu procesów grupowych? W jaki sposób facylitować procesy komunikacji wewnątrzgrupowej ukierunkowanej na cel?
- KONSULTANT
Jak diagnozować potrzeby szkoleniowe i pozaszkoleniowe osób, grup i organizacji na podstawie dowodów? Jak edukować i wspierać klienta w wyborze adekwatnych do potrzeb, etycznych i skutecznych rozwiązań rozwojowych? Jak prowadzić ewaluację procesów rozwojowych?
- LIDER ROZWOJU
Jak tworzyć i skutecznie realizować strategie rozwoju zasobów ludzkich w organizacjach? Jak projektować i rozwijać zintegrowane systemy zarządzania kompetencjami w organizacjach? Jak zarządzać złożonymi projektami i programami rozwojowymi w organizacji?
Celem publikacji jest umożliwienie czytelnikom zdobycia lub poszerzenia kompetencji w zakresie prowadzenia działań rozwojowych. Autorzy dają wskazówki, jak kształtować współpracę z klientem usług rozwojowych od momentu dotarcia do niego do oceny efektów zrealizowanego projektu.

Książka „Trener w rolach głównych. Podręcznik pracy trenera” - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 444 stron i została wydana w 2018 r. Cena 103.54 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Trener w rolach głównych. Podręcznik pracy trenera"
Justyna Matras, Rafał Żak - autor m.in.:
Cisza - okładka książki
Cisza Rafał Żak, Małgorzata Wojcik;
Produkty podobne:
Podręcznik trenera. Seria: Biblioteka - okładka książki
Podręcznik trenera. Seria: Biblioteka Moderatora... Sławomir Jarmuż, Tomasz Witkowski
Coaching i mentoring. Podręcznik - okładka książki
Coaching i mentoring. Podręcznik dla trenerów... Eric Parsloe, Melville Leedham, Diane Melville
Podręcznik coachingu - okładka książki
Podręcznik coachingu Sara Thorpe, Jackie Clifford
Techniki negocjacyjne - okładka książki
Techniki negocjacyjne Krzysztof Kałucki