pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

To co mnie wspiera. Karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Edukacja polonistyczna. Poziom I: Litery podstawowe

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 123 s.
Wymiar: 303x215 mm
EAN: 9788380804159
ISBN: 978-83-8080-415-9
Data: 2021-07-08
39.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

To, co mnie wspiera to zestaw kart pracy przeznaczonych dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Prezentowana publikacja obejmuje treści z zakresu edukacji polonistycznej dotyczące nauki liter podstawowych. Zadania zawarte w kartach pracy pomogą uczniom osiągnąć między innymi takie umiejętności jak: wskazywanie, rozpoznawanie oraz nazywanie liter drukowanych i pisanych bez polskich znaków oraz bez dwuznaków i trójznaku; pisanie liter po śladzie i samodzielnie; czytanie sylab otwartych i zamkniętych; rozpoznawanie i wskazywanie takich samych sylab; rozpoznawanie liter ukrytych na obrazkach. Publikacja adresowana jest do: uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym; uczniów edukacji wczesnoszkolnej z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim; uczniów z trudnościami w uczeniu się wynikającymi z deficytów rozwojowych; sześciolatków w normie intelektualnej, których rozwój przebiega typowo; nauczycieli szkół masowych i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych; rodziców uczniów. Karty pracy są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 r. w sprawie podstawy programowej.

Książka "To co mnie wspiera. Karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Edukacja polonistyczna. Poziom I: Litery podstawowe" - Natalia Wilczewska, Alicja Tanajewska, Renata Naprawa - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 123 stron i została wydana w 2021 r. Cena 39.59 zł. Zapraszamy na zakupy!