pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Poznaję świat i przyrodę. Ćwiczenia z elementami metody Montessori

Autor książki:

Bogumiła Zdrojewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: RM
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 72 s.
EAN: 9788381514941
ISBN: 978-83-8151-494-1
Data: 2022-05-04
22.79  34.99  12.2 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ile kropek ma biedronka Które zwierzęta wykluwają się z jaja Z ilu planet składa się Układ Słoneczny Jak powstaje cień Co zrobić, by oszczędzać wodę
Dzieci ciągle zadają pytania, ponieważ są ciekawe świata i chętnie uczą się nowych rzeczy, a przy tym traktują naukę jak zabawę. Pomóż dziecku w odkrywaniu otaczającego je świata, wykorzystując elementy nauki metodą Montessori.

W tej książce znajdziesz piękne ilustracje i różnorodne ćwiczenia, które nie tylko poszerzają wiedzę dziecka o przyrodzie, lecz także pomagają w nauce pisania, wzbogacają jego język i rozwijają myślenie matematyczne. Są w niej labirynty, łamigłówki i kolorowanki dostosowane do umiejętności i percepcji przedszkolaków.

Bogumiła Zdrojewska jest nauczycielem dyplomowanym i od ponad 30 lat pracuje z dziećmi, wykorzystując metodę Marii Montessori. Cechuje ją innowacyjne podejście do wychowywania i uczenia najmłodszych oraz chęć do stałego poszerzania swoich kompetencji pedagogicznych. Swoją pasją dzieli się z innymi. Jest autorką książek Moje pierwsze literki i cyferki oraz Moje pierwsze wyrazy w serii "Ćwiczenia z elementami metody Montessori".

Książka "Poznaję świat i przyrodę. Ćwiczenia z elementami metody Montessori" - Bogumiła Zdrojewska - oprawa miękka - Wydawnictwo RM. Książka posiada 72 stron i została wydana w 2022 r. Cena 22.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]