pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Idealna prezentacja krok po kroku
Idealna prezentacja krok po kroku 17.54 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Power Protest
Power Protest 25.29 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
The power to be your best! Jak odnaleźć to, czego naprawdę pragniesz......
Księgarnia »
Książki »
książka:

The power to be your best! Jak odnaleźć to, czego naprawdę pragniesz... i dostać to

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 150x230 mm
EAN: 9788377460696
ISBN: 978-83-7746-069-6
Data: 2012-03-21
Cena wydawcy: 44.90 złpozycja niedostępna

The power to be your best! Jak odnaleźć to, czego naprawdę pragniesz... i dostać to - Todd M. Duncan - opis książki:

Pragniesz czegoś więcej od życia, lecz czujesz, że brak ci mocy potrzebnej do zrealizowania swoich marzeń Jeśli tak, ta książka jest dla ciebie! Możesz być tym, kim zawsze chciałeś być, mówi Todd Duncan, ekspert ds. motywacji. Jego praktyczne wskazówki oraz przedstawiane krok po kroku instrukcje pomogą ci: - zmienić swoje życie dzięki opartym na wartościach decyzjom - stać się panem swojego czasu i robić to, co kochasz Każdy z rozdziałów zawiera ćwiczenia oraz wskazówki pomocne w śledzeniu własnych postępów. Przestań zatem zasłaniać się wymówkami i sięgnij po The Power to Be Your Best! The Power to Be Your Best! to świetnie napisany poradnik, który wskaże ci drogę i podpowie, jak nią podążać.

Zig Ziglar Walt Disney zwykł mawiać: ,,Wykorzystaj swoją moc, by dać z siebie wszystko. Spodobałaby mu się duchowa głębia najnowszej książki Todda, dzięki której to, co zwykłe i sztampowe, zostaje wyniesione na niekonwencjonalne wyżyny.

Mike Vance, były dziekan Disney University Power to Be Your Best! pobudzi do działania każdego, kto w głębi serca czuje, że życie to coś więcej niż najświeższe wieści z kraju i ze świata, pogoda czy sport. Todd Duncan dzięki swojej ponadczasowej książce dostarczył nam narzędzi, abyśmy mogli się o tym przekonać.

Dr John C. Maxwell, założyciel The INJOY Group

Książka „The power to be your best! Jak odnaleźć to, czego naprawdę pragniesz... i dostać to” - oprawa miękka - Wydawnictwo MT Biznes.

Książka posiada 312 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "The power to be your best! Jak odnaleźć to, czego naprawdę pragniesz......"