pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Testowanie w procesie Scrum. Przewodnik po zarządzaniu jakością oprogramowania w świecie programowania

Autor książki:

Tilo Linz

Dane szczegółowe:
Wydawca: APN PROMISE
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 242 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788375411546
ISBN: 978-83-7541-154-6
Data: 2014-11-10
50.67 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przewodnik po zarządzaniu jakością oprogramowania w świecie programowania zwinnego Tilo Linz Styl programowania zwinnego obiecuje wyższą jakość oprogramowania, krótszy czas dotarcia z produktem na rynek oraz lepsze nastawienie na potrzeby klientów. Coraz więcej projektów związanych z tworzeniem oprogramowania wykorzystuje metody zwinne takie jak Scrum.

Jednakże przejście na programowanie zwinne i efektywne z niego korzystanie nie zawsze jest łatwe. Testowanie oprogramowania i zarządzanie jakością są istotnymi czynnikami dla powodzenia wprowadzenia i wykorzystania metodyk zwinnych na dłuższą metę.

Ta książka omawia metodyki zwinne z perspektywy testowania oprogramowania i zarządzania jakością oprogramowania. Pokazuje, jak działa testowanie zwinne i przedstawia sytuacje, w których tradycyjne techniki testowania są nadal konieczne w ramach podejścia zwinnego.

Menedżerowie oprogramowania, menedżerowie projektu i menedżerowie zarządzania jakością uzyskają wskazówki i porady, jak organizować testowanie i zarządzanie jakością, aby w pełni wykorzystać potencjał metodyk zwinnych.

Certyfikowani testerzy i eksperci od zarządzania jakością dowiedzą się, jak skutecznie pracować w zespołach zwinnych i jak najlepiej zintegrować swoje doświadczenie.

Do omawianych tematów należą: Podejścia zwinne a tradycyjne Planowanie testów w projektach zwinnych Testy jednostkowe i podejście sterowane testami Testy integracyjne i ciągła integracja Testy systemowe i testy non-stop Zwinne zarządzanie jakością Książka wykorzystuje też sześć studiów przypadku z dziedziny produkcji, sieciowego handlu oraz wytwarzania oprogramowania, a także ćwiczenia testowe do samodzielnego sprawdzania wiedzy.

Książka ta obejmuje zagadnienia z programu ISTQB Foundation Level Extension Syllabus Agile Tester i jest odpowiednim źródłem dla wszystkich kursantów, którzy planują uzyskać ten certyfikat ISTQB.

Książka "Testowanie w procesie Scrum. Przewodnik po zarządzaniu jakością oprogramowania w świecie programowania" - Tilo Linz - oprawa miękka - Wydawnictwo APN PROMISE. Książka posiada 242 stron i została wydana w 2014 r. Cena 50.67 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.