pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sprawne zarządzanie projektami metodą Scrum

Autor książki:

Ken Schwaber

Dane szczegółowe:
Wydawca: APN PROMISE
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 170x230 mm
EAN: 9788388440687
ISBN: 978-83-8844-068-7
Data: 2011-02-22
45.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Reguł i praktyk stosowanych w metodyce Scrum - prostym procesie stosowanym do zarządzania skomplikowanymi projektami - jest mało, są one proste i łatwe do nauczenia się. Jednak sama prostota tej metody - brak przygotowanych rozwiązań - może okazać się rozbrajająca i spowodować, że ludzie rozpoczynający korzystanie z niej mają skłonność do powracania do starych nawyków i narzędzi zarządzania, uzyskując przez to gorsze rezultaty. W tej pouczającej serii studiów przypadków współtwórca metodyki Scrum Ken Schwaber przedstawia wykłady oparte na przykładach wziętych z życia, ich sukcesy i porażki, wybrane z jego wieloletniej praktyki jako instruktora w uczeniu firm sprawnego zarządzania projektami. Dzięki nim zrozumiemy, jak wykorzystać metodykę Scrum do rozwiązywania skomplikowanych problemów i uzyskiwać lepsze wyniki przy jednoczesnym szybszym dostarczaniu wartościowego oprogramowania.
Zdobądź podstawy teorii i praktyki Scrum, których potrzebujesz, aby: * kierować najbardziej złożonymi, trudnymi projektami, * efektywnie zarządzać nieznanymi i zmieniającymi się wymaganiami produktowymi, * uprościć kierowanie projektem poprzez wprowadzenie samozarządzających się zespołów, * otrzymywać od klientów jaśniejsze specyfikacje i informacje zwrotne, * skrócić czas planowania projektu i zmniejszyć ilość wymaganych narzędzi, * kompilować i dostarczać klientom produkty w 30-dniowych cyklach, tak by stosunkowo wcześnie otrzymywali wersje robocze, * unikać błędnych posunięć poprzez regularne przeprowadzanie inspekcji, wykonywanie raportów i dostrajanie projektów, * obsługiwać wiele zespołów, pracujących w wielu lokalizacjach geograficznych nad projektem o dużym zasięgu, * maksymalizować zyski z inwestycji

Książka "Sprawne zarządzanie projektami metodą Scrum" - Ken Schwaber - oprawa miękka - Wydawnictwo APN PROMISE. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2011 r. Cena 45.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.