pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Terapia jąkania u dzieci w młodszym wieku szkolnym. Podręcznik dla logopedów

Autor książki:

Carl W. Dell

(jr)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 150 s.
Wymiar: 160x240 mm
EAN: 9788380955356
ISBN: 978-83-8095-535-6
Data: 2019-04-03
31.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Do logopedów!
Jest to książka o praktyce terapii jąkania. Zawiera zbiór wypróbowanych metod pracy z dziećmi, możliwych do zastosowania w warunkach szkolnych. Opracowano je w trakcie kilkuletniego programu badań sponsorowanego przez Amerykańską Fundację Mowy (Speech Foundation of America).

Autor publikacji, logopeda szkolny, należał do zespołu terapeutów biorących udział w programie. Wcześniej ukończył specjalistyczny kurs terapii pod kierunkiem Charlesa Van Ripera, uznanego za światowy autorytet w dziedzinie problematyki jąkania.

Gorąco zachęcam do lektury tej książki. Została napisana w sposób interesujący, a zarazem łatwy w odbiorze. Jestem głęboko przekonany, że korzystanie z zawartych w niej doświadczeń i sugestii ułatwi rozpoczęcie pracy terapeutycznej z jąkającymi się dziećmi albo - w przypadku osób prowadzących już praktykę - pomoże uczynić ją bardziej skuteczną i satysfakcjonującą.

Książka "Terapia jąkania u dzieci w młodszym wieku szkolnym. Podręcznik dla logopedów" - Carl W. Dell (jr) - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Impuls. Książka posiada 150 stron i została wydana w 2019 r. Cena 31.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.