pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tenisowy Olimp

Autor książki:

Marcin Bieniek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788381471343
ISBN: 978-83-8147-134-3
Data: 2018-09-28
26.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Całkiem nowe podejście do rozwoju umiejętności tenisowych.

Każdy z najlepszych tenisistów świata oprócz tego, że jest wspaniałym sportowcem, jest także wielką indywidualnością. Wszyscy oni dotarli na szczyt, ale każdy ma za sobą inną drogę. Co ich łączy? Przede wszystkim fakt, że potrafili w pełni wykorzystać swoje mocne strony. Marcin Bieniek, odwołując się do przykładów graczy z najwyższej półki, proponuje nowe, kompleksowe podejście do rozwoju tenisowych umiejętności na każdym poziomie zaawansowania. W jego ujęciu nauka gry w tenisa staje się prawdziwą szkołą życia. Wiedza taktyczna i odporność psychiczna są w tym sporcie równie ważne jak przygotowanie techniczne i kondycyjne.

W swoim nowatorskim poradniku autor przekonuje, że dobry zawodnik musi nie tylko stale się doskonalić we wszystkich tych obszarach, ale przede wszystkim znać samego siebie. Zarówno amator, jak i profesjonalny tenisista musi każdego dnia przed porannym treningiem podjąć świadomą decyzję o kontynuowaniu wybranej drogi. Drogi, która może doprowadzić na tenisowy olimp!
Znam Marcina od 2002 roku. Najpierw mogłem śledzić jego karierę zawodniczą, jako czołowego reprezentanta kraju w kategoriach młodzieżowych, a obecnie z ogromnym zainteresowaniem i uwagą obserwuję, jak rozwija się jego kariera trenerska. Ta książka przedstawia wiele informacji, z których sam na co dzień korzystam.

Maciej Synówka - profesjonalny trener tenisa
Świetna książka! Bardzo polecam młodym adeptom tenisa, trenerom oraz rodzicom pragnącym wprowadzić swoje dziecko w tenisowy świat.

Pokazuje, że ten sport to nie tylko odbijanie piłki, a bardzo pouczająca droga, wiążąca się z pracą nad sobą, wyznaczaniem celów, spełnianiem marzeń. "
Paula Kania - profesjonalna tenisistka najwyżej sklasyfikowana na 128 miejscu na świecie w rankingu WTA.

Książka "Tenisowy Olimp" - Marcin Bieniek - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.