pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Tato, gdzie jesteś?
Tytuł książki:

Tato, gdzie jesteś?

Autor książki:

ks. Andrzej Zwoliński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Petrus
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 292 s.
Wymiar: 168x240 mm
EAN: 9788377203163
ISBN: 978-83-7720-316-3
Data: 2015-01-29
31.67  39.90  8.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Afrykańskie przysłowie mówi, ze do wychowania dziecka potrzebne są dwa kolana. Przywołuje prawdę dobrze znaną, chociaż czasem zapominaną, że zarówno matka, jak i ojciec, maja istotne znaczenie w kształtowaniu domu, życia rodzinnego, charakteru dziecka i wzajemnych relacji, które rządzą ich życiem.

Ojcowie nieobecni w domu są bardzo często zapracowani, poszukujący pracy poza granicami kraju, zdesperowani w swych działaniach, uciekający w wirtualny świat Internetu czy używek. Rozwody, kohabitacje, rodziny sztucznie "pozszywane" z kawałków związków, które się rozsypały, czy choroba albo śmierć w efekcie zawsze przynoszą nową sytuacje rodziny "bez ojca". Jak go przywrócić rodzinie? Ile troski trzeba włożyć, by ojcowie na nowo podjęli swe obowiązki domowe i wychowawcze? Zależy to od bardzo wielu czynników, które wpierw trzeba sobie uświadomić, aby na nowo funkcjonować w rodzinie. Aby dziecko uzyskało "drugie kolano", na którym będzie mogło być wychowywane.

Książka "Tato, gdzie jesteś?" - ks. Andrzej Zwoliński - oprawa miękka - Wydawnictwo Petrus. Książka posiada 292 stron i została wydana w 2015 r. Cena 31.67 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
ks. Andrzej Zwoliński - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Boży poradnik antydepresyjny - okładka książki

Boży poradnik antydepresyjny

Arkadiusz Łodziewski
Produkty podobne:
(Nie)grzeczni? Rodzinne nieporozumienia - okładka książki

(Nie)grzeczni? Rodzinne nieporozumienia widziane...

Monika Janiszewska, Małgorzata Bajko