pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
TAK! 60 sekretów nauki perswazji. Sztuka przekonywania i wywierania...
Książki »
Tytuł książki:

TAK! 60 sekretów nauki perswazji. Sztuka przekonywania i wywierania wpływu

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 141x218 mm
EAN: 9788380872714
ISBN: 978-83-8087-271-4
Data: 2017-10-05
25.59  39.90  14.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

MAŁA ZMIANA MOŻE RADYKALNIE ZWIĘKSZYĆ TWOJĄ SIŁĘ PERSWAZJI!
Którego słowa powinieneś zacząć dziś używać, by zwiększyć prawdopodobieństwo, że ludzie cię posłuchają, o ponad 50 procent?
Czy w sytuacjach nacechowanych rywalizacją, takich jak prezentowanie oferty potencjalnemu klientowi lub rozmowa w sprawie pracy, większe szanse na odniesienie sukcesu ma pierwsza, czy ostatnia osoba?
Dlaczego osoba przekonana o wyższości BMW miałaby kupić mercedesa?
Czy twoje zęby rzeczywiście wydają się bielsze, kiedy myjesz je pastą produkowaną przez firmę, która wspiera inicjatywy charytatywne?
Chciałbyś, żeby koledzy się z tobą zgadzali, dzieci odrabiały zadania domowe, szef dostrzegał twój prawdziwy potencjał, a sąsiedzi przestali śmiecić? Ale jak to wszystko osiągnąć?
Poznając sekrety nauki perswazji.

Zaktualizowane i rozszerzone wydanie klasycznego, międzynarodowego bestsellera, opartego na wynikach prowadzonych od 70 lat badań nad psychologią perswazji, zawiera wiele wartościowych spostrzeżeń, które pomogą ci zwiększyć siłę przekonywania w pracy i w domu.

Autorami są najlepsi na świecie specjaliści od wywierania wpływu na ludzi. Ich książki rozeszły się na całym świecie w ponad 4 milionach egzemplarzy. Tak! zawiera mnóstwo cennych wskazówek, których nie powinieneś przegapić. Wszystkie są oparte na naukowych podstawach i pomogą ci rozwinąć umiejętność perswazji.

Niezależnie od tego, czy chcesz, by ktoś dał ci awans, zażył lekarstwo, przestał wnosić do domu błoto na butach czy zagłosował na ciebie, z książki Tak! dowiesz się, w jaki sposób niewielkie zmiany w zachowaniu mogą mieć ogromny wpływ na twój sukces.

***
To naprawdę świetna rzecz. Nie przegap!
Daniel Finkelstein, "The Times"

Książka "TAK! 60 sekretów nauki perswazji. Sztuka przekonywania i wywierania wpływu" - Robert B. Cialdini, Noah J. Goldstein, Steve Martin - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo MT Biznes. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2017 r. Cena 25.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "TAK! 60 sekretów nauki perswazji. Sztuka przekonywania i wywierania..."
Robert B. Cialdini, Noah J. Goldstein, Steve Martin - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
4-godzinny tydzień pracy - okładka książki
4-godzinny tydzień pracy Timothy Ferriss
Produkty podobne: