pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tajemnica srebra

Autor książki:

Martin Widmark

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zakamarki
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 124 s.
Wymiar: 150x215 mm
EAN: 9788377761953
ISBN: 978-83-7776-195-3
Data: 2019-09-30
19.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przed kościołem w Valleby prowadzone są prace wykopaliskowe. Archeolodzy muszą zbadać teren przed położeniem nowych rur. Niektórzy mieszkańcy miasteczka są przeciwni wykopaliskom, a inni nadmiernie się nimi interesują. W nocy ktoś nielegalnie odwiedza wykop, zostawiając liczne ślady. Kto i w jakim celu to zrobił, zwłaszcza że raczej nic nie zginęło? I co mają z tym wspólnego nowe kalosze pastora? Lasse i Maja muszą rozwikłać kolejną zagadkę!
Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów. W Polsce również cieszą się dużą popularnością.

Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.

Książki świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać. Duża czcionka, duża ilość charakterystycznych czarno-białych ilustracji oraz trzymająca w napięciu akcja sprawiają, że nawet najbardziej oporni mali czytelnicy czytają je z wypiekami na twarzach.

Do końca 2019 roku w Polsce ukazało się 26 tytułów: ?Tajemnica diamentów?, ?Tajemnica hotelu?, ?Tajemnica cyrku?, ?Tajemnica kawiarni?, ?Tajemnica mumii?, ?Tajemnica kina?, ?Tajemnica pociągu?, ?Tajemnica gazety?, ?Tajemnica szkoły?, ?Tajemnica złota?, ?Tajemnica zwierząt?, ?Tajemnica meczu?, ?Tajemnica szafranu?, ?Tajemnica biblioteki?, ?Tajemnica miłości?, ?Tajemnica kempingu?, ?Tajemnica galopu?, ?Tajemnica szpitala?, ?Tajemnica pływalni?, ?Tajemnica urodzin?, ?Tajemnica wyścigu?, ?Tajemnica pożarów?, ?Tajemnica więzienia?, ?Tajemnica mody?, ?Tajemnica zamku? i ?Tajemnica srebra?.

Polecamy również:
--- ?Teatr z Lassem i Mają? - cztery sztuki do wystawienia na scenie w domu lub w szkole
--- ?Wakacje z Lassem i Mają? - książkę złożoną z opowiadania o parze detektywów oraz zabaw i quizów dotyczących serii
--- ?Brązową księgę?, ?Srebrną księgę?, ?Złotą księgę? oraz ?Diamentową księgę?, które pełne są detektywistycznych łamigłówek, rebusów, zagadek i szyfrów - a wszystko w scenerii miasteczka Valleby i z udziałem bohaterów serii
--- ?Pamiętnik detektywa?, w którym zbierać można rysopisy i odciski palców kolegów i koleżanek.

Książka "Tajemnica srebra" - Martin Widmark - oprawa twarda - Wydawnictwo Zakamarki. Książka posiada 124 stron i została wydana w 2019 r. Cena 19.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.