pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Tajemnica filmu
Tytuł książki:

Tajemnica filmu

Autor książki:

Martin Widmark

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zakamarki
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 124 s.
Wymiar: 215x150 mm
EAN: 9788377762059
ISBN: 978-83-7776-205-9
Data: 2020-09-28
16.42  18.04  1.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Do Valleby przybywa ekipa filmowa, żeby nakręcić film. Światowej sławy reżyser Omar Rauk chce obsadzić jednego z mieszkańców Valleby w drugoplanowej roli męskiej. Organizuje casting. Tej samej nocy ktoś włamuje się do salonu optycznego. Czy ma to związek z ekipą filmową A może z listem sprzed lat znalezionym przez Lassego i Maję
Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów. W Polsce również cieszą się dużą popularnością.
Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.
Książki świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać. Duża czcionka, duża ilość charakterystycznych czarno-białych ilustracji oraz trzymająca w napięciu akcja sprawiają, że nawet najbardziej oporni mali czytelnicy czytają je z wypiekami na twarzach.
Do końca 2020 roku w Polsce ukazało się 27 tytułów: Tajemnica diamentów, Tajemnica hotelu, Tajemnica cyrku, Tajemnica kawiarni, Tajemnica mumii, Tajemnica kina, Tajemnica pociągu, Tajemnica gazety, Tajemnica szkoły, Tajemnica złota, Tajemnica zwierząt, Tajemnica meczu, Tajemnica szafranu, Tajemnica biblioteki, Tajemnica miłości, Tajemnica kempingu, Tajemnica galopu, Tajemnica szpitala, Tajemnica pływalni, Tajemnica urodzin, Tajemnica wyścigu, Tajemnica pożarów, Tajemnica więzienia, Tajemnica mody, Tajemnica zamku, Tajemnica srebra i Tajemnica filmu.
Polecamy również:
--- Teatr z Lassem i Mają cztery sztuki do wystawienia na scenie w domu lub w szkole
--- Wakacje z Lassem i Mają książkę złożoną z opowiadania o parze detektywów oraz zabaw i quizów dotyczących serii
--- Brązową księgę, Srebrną księgę, Złotą księgę oraz Diamentową księgę, które pełne są detektywistycznych łamigłówek, rebusów, zagadek i szyfrów a wszystko w scenerii miasteczka Valleby i z udziałem bohaterów serii
--- Pamiętnik detektywa, w którym zbierać można rysopisy i odciski palców kolegów i koleżanek.

Książka "Tajemnica filmu" - Martin Widmark - oprawa twarda - Wydawnictwo Zakamarki. Książka posiada 124 stron i została wydana w 2020 r. Cena 16.42 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Martin Widmark - autor m.in.:
Produkty podobne:
W cudzych ogrodach - okładka książki

W cudzych ogrodach

Krystyna Chołoniewska
Księga urwisów - okładka książki

Księga urwisów

Edmund Niziurski
Brown Residence - okładka książki

Brown Residence

Krzysztof Sperkowski