pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Sztuka szycia

Autor książki:

Antonina Samecka, Klara Kowtun

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pascal
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 230x162 mm
EAN: 9788381033381
ISBN: 978-83-8103-338-1
Data: 2021-12-01
57.93  89.90  31.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kiedyś w każdym domu była maszyna do szycia, a wiedzę o tym, jak tworzyć własne ubrania, przekazywały babcie, ciocie, mamy. Dziś robią to założycielki marki Risk made in Warsaw. Dzielą się wykrojami swoich bestsellerowych projektów i sprzedają krawieckie patenty na łatwe szycie z dzianiny.
Sztukę szycia napisałyśmy z myślą o osobach, które nigdy nie miały z szyciem kontaktu. Zaprosiłyśmy do udziału w niej nie tylko zespół specjalistów Riska, ale m.in aktorkę, fotografkę, wykładowczynię akademicką, grafika dzięki nim książka jest pełna praktycznych rad dla początkujących mówią autorki. Nie musisz już kupować riska, możesz go sobie uszyć. A przy okazji nauczysz się czytać język wykrojów, opanujesz podstawy i przedłużysz życie ubrań, które już masz.
Lubię się uczyć nowych rzeczy. Zawsze wydaje mi się, że będę w tym świetna, więc nie boję się próbować. Tak samo było z szyciem riska usiadłam, uszyłam sukienkę Dreamgirl i teraz noszę ją non stop.
Ada Gregorczyk, wizażystka-hedonistka
Szycie sprawia mi ogromną przyjemność, mogę spersonalizować rzecz, by była dokładnie taka, jak chcę. Czuję się, jakbym trochę zaprojektowała te swoje riskowe spodnie, bo włożyłam w ich uszycie dużo serca.
Agnieszka Radzio, joginka

Książka "Sztuka szycia" - Antonina Samecka, Klara Kowtun - oprawa twarda - Wydawnictwo Pascal. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2021 r. Cena 57.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]