pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sztuka bogacenia się

Autor książki:

Wallane D. Wattles

Dane szczegółowe:
Wydawca: Instytut Praktycznej Edukacji
Rok wyd.: 2002
Oprawa: Zintegrowa
Ilość stron: 89 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788361008002
ISBN: 978-83-61008-00-2
Data: 2014-06-16
25.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Praktyczna książka, wskazująca jak osiągnąć dobrobyt i bogactwo. Przedstawiony przez autora program zawiera zarówno weryfikację sposobu myślenia, jak i praktyczne wskazówki, co należy robić, by osiągnąć materialną pełnię szczęścia.

Ponadczasowa wiedza oraz praktyczny program osiągania dobrobytu! to podtytuł, który dokładnie wyraża, co można w niej przeczytać. Autor wskazuje, co powinien uczynić każdy człowiek, aby wyjść z nędzy i ubóstwa. Jak należy zmienić sposób myślenia o pewnych sprawach, aby zacząć bogacić się. Książka napisana jest prostym językiem, dostosowanym do każdej grupy ludzi, tej bardziej, jak i mniej wykształconej.

Przedstawiony w niej program działania, prowadzący do bogactwa, opracowany został na podstawie określonych konkluzji filozoficznych. Autor swoje słowa kieruje do kobiet i mężczyzn, których najbardziej palącą potrzebą są pieniądze i którzy najpierw chcą się wzbogacić, a dopiero później filozofować. Sztuka bogacenia się jest również książką dla osób, które pragną efektów i skłonne są przyjąć naukowo sformułowane wnioski za podstawę działania, zmierzającego do osiągnięcia dobrobytu.

Książka "Sztuka bogacenia się" - Wallane D. Wattles - oprawa Zintegrowa - Wydawnictwo Instytut Praktycznej Edukacji. Książka posiada 89 stron i została wydana w 2002 r. Cena 25.38 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.