pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Szeptane opowieści

Autor książki:

Anna Dutkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788365676658
ISBN: 978-83-6567-665-8
Data: 2017-02-27
25.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Magda, miłośniczka rękodzieła, prowadzi nietypowy sklep. Razem z Piotrem, swoim pracownikiem, jeździ po kraju, wyszukując interesujących artystów. Tak poznaje niezwykłych ludzi, ich kłopoty i troski. Stara się pomóc każdemu, ale sama nie do końca wie, jak wprowadzić ład w swoim życiu. Z Piotrem łączy ją coś więcej, ale Magda wciąż tkwi w nieudanym związku z Grzegorzem. Unikanie sytuacji konfliktowych, jej największa bolączka, stanie się przyczyną większości jej problemów. Wskutek nieporozumienia znajdzie się w niemałych tarapatach. Czy zaufała właściwemu mężczyźnie? Jak przetrwa najtrudniejsze chwile w swoim życiu?
"Szeptane Opowieści" tchną pogodą ducha i wiarą w lepsze jutro. Dodatkowym walorem książki są przepisy na potrawy, którymi raczą się jej bohaterowie. Dzięki nim może i Ty zaczniesz snuć swoje szeptane opowieści.

Kiedy dopadnie nas kryzys, ta książka ukoi, pomoże odnaleźć nadzieję, a przede wszystkim oczaruje dobrym klimatem, atmosferą pełną ciepła i życzliwości. Bardzo, bardzo polecam. Wzruszająca lektura. Idealna na długie wieczory!
Katarzyna Mastelarczyk, kasiek-mysli.blogspot.com

Książka "Szeptane opowieści" - Anna Dutkiewicz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2017 r. Cena 25.38 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.