pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Cisza

Autor książki:

Jem Lester

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788381160957
ISBN: 978-83-8116-095-7
Data: 2017-10-09
29.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W równym stopniu zabawna, co chwytająca za serce, pełna żarliwych uczuć opowieść o ojcach, synach i autyzmie
Ben Jewell opisał przełomowy moment swojego życia. Jego dziesięcioletni syn, Jonah, nigdy nie zaczął mówić. Gdy Ben i Jonah zostają zmuszeni do wprowadzenia się do starszego i zrzędliwego ojca Bena, trzy pokolenia mężczyzn - jeden, który nie umie mówić i dwóch, którzy nie chcą - zostają zamknięte razem w małym domku w północnym Londynie.

Gdy Ben musi zacząć się mierzyć z samotnym ojcostwem, łańcuchem pełnym dobrych chęci pracowników socjalnych i urzędników oraz własnymi demonami, poznaje kilka trudnych domowych prawd.

Jonah, zażywający wiecznej szczęśliwości w swej niewinności, staje się katalizatorem, dzięki któremu wreszcie dochodzi do przerwania "emocjonalnej ciszy" i rozwikłania plątaniny wątków związanych z tożsamością, historią rodziny i wzajemnymi nieporozumieniami.

Cisza to opowieść o rodzinie, stracie, odkrywaniu siebie i wybaczaniu, która poruszy czytelnika w każdym wieku.

"Bez względu na to, czy podejdziesz do Ciszy jak do powieści o autyzmie, czy o małżeństwie (a jest o obu tych rzeczach), w końcu się zgodzisz, że jest to historia o miłości, przepełniona dowcipem, wdziękiem i głębokim szacunkiem dla skomplikowanego piękna złamanych dusz".

Jonathan Tropper, autor Powiedzmy sobie wszystko
"Jem Lester pisze tak pięknie, że ma się wrażenie, jakby podsłuchiwało się rozmowę. Cisza to książka z prawdziwym sercem i duszą, podobało mi się w niej każde słowo".

Joanna Cannon, autorka Owieczki dobre, owieczki złe

Książka "Cisza" - Jem Lester - oprawa miękka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 344 stron i została wydana w 2017 r. Cena 29.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.