pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

We troje

Autor książki:

Hanna Dikta

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788377858462
ISBN: 978-83-7785-846-2
Data: 2016-02-12
25.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Agata jest kobietą spełnioną. Pensjonat, który prowadzi w Białogórze, daje jej dużo satysfakcji. Jej mąż, starszy o dwadzieścia lat artysta malarz, jest na każde jej zawołanie, czuły i opiekuńczy.

Spokój Agaty burzy wizyta u chorej siostry na Śląsku. Tam również po raz pierwszy spotyka swojego szwagra. Choroba Joanny zbliża je do siebie, ale czy na pewno? Siostrzane uczucia zostają wystawione na próbę, a kontrowersyjne decyzje Joanny w trakcie leczenia wprowadzają dodatkowy zamęt. Pobyt w rodzinnych Piekarach zmusi Agatę nie tylko do zmierzenia się z przeszłością, ale także postawi przed nowymi, niełatwymi wyborami. Czy miłość i prawo do własnego szczęścia okażą się ważniejsze od innych zobowiązań? "We troje to opowieść o rodzinnych relacjach, które nie zawsze są takie, jak chcielibyśmy, o trudnych wyborach, które mają wpływ na losy otaczających nas ludzi, a także o zawiłościach rządzących nami uczuć. To historia skłaniająca do zatrzymania się na chwilę i zmuszająca do przypomnienia sobie o tym, co w życiu jest najważniejsze".

Danuta Pytlak, pisarka, autorka Babiego lata i Medalionu szczęścia

Książka "We troje" - Hanna Dikta - oprawa miękka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2016 r. Cena 25.38 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.