pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Syrenka. Saga Fjällbacka 6

Autor książki:

Camilla Lackberg

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 488 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381433105
ISBN: 978-83-8143-310-5
Data: 2019-09-24
21.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Szósta część rewelacyjnej sagi o Fjällbace!
We Fjällbace w tajemniczych okolicznościach ginie mężczyzna. Cztery miesiące później przypadkowy spacerowicz natrafia na jego zwłoki w skutym lodem jeziorze. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy znajomy zmarłego, pisarz Christian Thydell, zaczyna dostawać anonimowe pogróżki. Zaniepokojony zwierza się Erice Falck, a ona pokazuje jeden z listów Patrikowi. Patrik jest przekonany, że Christianowi grozi niebezpieczeństwo. Ktoś szczerze go nienawidzi i nie zawaha się spełnić groźby. Kiedy znalezione zostają zwłoki kolejnego mężczyzny, policja doszukuje się wspólnego wątku, a trop prowadzi w przeszłość...

Saga kryminalna Camilli Läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery, ale również doskonałe powieści obyczajowe, znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Książki Läckberg przetłumaczono na ponad 35 języków. Jesienią 2011 roku rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej "Morderstwa we Fjällbace", osnutej na kanwie jej powieści.

Camilla Läckberg, jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek, uznawana za mistrzynię skandynawskiego kryminału. Jest także autorką książeczki dla dzieci i dwóch książek kulinarnych.

Książka "Syrenka. Saga Fjällbacka 6" - Camilla Lackberg - oprawa miękka - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 488 stron i została wydana w 2019 r. Cena 21.15 zł. Zapraszamy na zakupy!