pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wbrew sobie

Autor książki:

Michał Bednarski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pisane
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 135x202 mm
EAN: 9788396151315
ISBN: 978-83-961513-1-5
Data: 2021-10-01
19.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:


"Wbrew sobie" rozpoczyna się w chwili, gdy cała Polska rozemocjonowana jest przełomowym odkryciem złóż gazu na Podkarpaciu. Daniel Nowak, dziennikarz pracujący jako freelancer, dostaje tajemniczy anonim.

Szybko orientuje się, że w tej sprawie nie wszystko przebiega prawidłowo i rozpoczyna dziennikarskie śledztwo. Im jednak dalej się w nie zagłębia, tym więcej ludzi ginie w tajemniczych okolicznościach. Co gorsza, policja uznaje, że to Nowak stoi za tymi morderstwami. Niepokorna komisarz Krasnowolska rozpoczyna obławę na dziennikarza. Na domiar złego w grę włącza się rosyjska mafia, która odkrywa, że wiedza dziennikarza może jej poważnie zaszkodzić. Jej członkowie zamierzają zlikwidować go, jeszcze zanim trafi w ręce policji.

W tej sytuacji, jedynym wyjściem dla Nowaka jest ucieczka. Musi też spróbować zebrać dowody oczyszczające jego dobre imię. Trwa niebezpieczny pościg, w którym dziennikarzowi cały czas po piętach depcze policja i gangsterzy. Od tego, kto wygra ten wyścig, zależy wiele istnień ludzkich i przyszłość kraju. Jednocześnie w tle rodzi się szaleńcza miłość, która w normalnych warunkach nie miałaby szans powodzenia…

Książka "Wbrew sobie" - Michał Bednarski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Pisane. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2021 r. Cena 19.78 zł. Zapraszamy na zakupy!